دانلودمجموعه آلبومهای گروه بمرانی bomrani band

در تاریخ ۱۳۹۶/۰۳/۲۵
دانلودمجموعه آلبومهای گروه بمرانی bomrani band
گروه بُمرانی سال ۱۳۸۸ با انتشار کارهایش در فضای مجازی کار خود را از کافه‌ها آغاز نمود و در ادامه در کنار گروه‌های تئاتر قرار گرفتند و هرازگاهی کنسرت‌های خیریه نیز برگزار می‌کردند، که از آن جمله کنسرت شان در بازارچه خیریه وحدت است. این گروه از جمله گروهای نوپای موسیقی است که پیش از این در آهنگسازی پروژه های نمایشی چون «صد سال تنهایی» به کارگردانی حسن جودکی ، «بام تهران» به کارگردانی سیامک صفری، «تبار شناسی دروغ و تنهایی» به کارگردانی سجاد افشاریان حضور داشته است. بهزاد عمرانی خواننده، گیتار ریتم، مانی مزدکی سازدهنی، جهانیار قربانی گیتار الکتریک،آرش عمرانی پیانو، کیبورد، کیارش عمرانی گیتار باس و آبتین یغماییان درام، کاخُن اعضای گروه بُمرانی هستند.
گذشتن و رفتن پیوسته
آلبوم «گذشتن و رفتن پیوسته» جدیدترین اثر گروه «بمرانی» است. اعضای گروه نیز از این قرارند: «بهزاد عمرانی» خواننده و گیتار، «مانی مزکا» سازهای بادی، ««جهانیار قربانی» گیتار الکتریک و ماندولین، «آرش عمرانی» سازهای کلاویه‌ای و «کیارش عمرانی» سازهای باس، گیتار و بانجو. وقتی «گذشتن و رفتن پیوسته» را با آلبوم‌های «اتوبوس قرمز» و «مخرج مشترک» مقایسه می‌کنیم می‌بینیم تعداد آهنگ‌هایی که تمپوی پایینن‌تری دارند بیشتر شده است. اما هنوز فضای کلی آلبوم بمرانی پرانرژی و با رنگ‌آمیزی متنوع می‌باشد. «روزبه اسپندارمز»، «سردار سرمست» و «مهیار طهماسبی» در این آلبوم نوازنده مهمان بوده‌اند.
خواننده
بهزاد عمرانی
آهنگ ساز
گروه بمرانی
نوازندگان
روزبه اسفندارمز، روزبه فدوی، کیارش عمرانی، آرش عمرانی، جهانیار قربانی، مانی مزکا، بهزاد عمرانی، سردار سرمست، مهیار طهماسبی
ترانه سرا
گروه بمرانی
مجوز ارشاد:۹۵-۲۵۷
مخرج مشترک
«بُمرانی» مدت ها به عنوان یک گروه زیرزمینی فعالیت می کرد. اما «مخرج مشترک» بعد از «اتوبوس قرمز» دومین آلبوم آنهاست که توسط نشر نوفه و تهیه ‎کنندگیِ «احسان رسول اف» راهی بازار شده است.
موزیک ویدئوی انیمیشنی ترانه «کی چراغا رو خاموش می کنه» به کارگردانی «امین حق شناس» کلیپی عجیب و پرهیاهو است که جایزه بهترین ویدئوی هفته را از سایت Vimeo دریافت کرده است.
اعضای گروه عبارتند از: «بهزاد عمرانی»، «مانی مزکی»، «ارش عمرانی»، «جهانیار قربانی»، «کیارش عمرانی» و «آبتین یغماییان». درمیان هنرمندان مهمان این آلبوم نام هایی چون «ماکان اشکواری»، «مارتین شمعون پور»، «روزبه اسفندارمز» و «ارشیا جم» به چشم میخورد.
خواننده
بهزاد عمرانی
نوازندگان
بهزاد عمرانی، آبتین یغمائیان، کیارش عمرانی، جهانیار قربانی، آرش عمرانی، مانی مزکا، روزبه اسفندارمز، مارتین شمعون پور
ترانه سرا
شل سیلوراستاین، گروه بمرانی، احمد شاملو، امین منصوری، مارتین شمعون پور
مجوز ارشاد:۹۴-۸۶۹۶
اتوبوس قرمز
«اتوبوس قرمز»، آلبوم اول «گروه بمرانی»، در سال ۱۳۸۳ منتشر شده است. موسیقی بمرانی را می‌توان کانتری و بلوز فارسی دانست. اشعار آن رامی‌توان کودکانه برای بزرگسال نامید. «بهزاد عمرانی» به عنوان خواننده و گیتاریست، «مانی مزدکی»، نوازنده ی سازدهنی و فلوت، «جهانیار قربانی»، نوازنده ی گیتار الکتریک و آکوستیک، «آرش عمرانی» نوازنده ی پیانو، کیبورد و کلارینت، «کیارش عمرانی»، نوازنده ی گیتار باس و «آبتین یغماییان» نوازنده ی درامز و پرکاشن، اتوبوس قرمز را به مقصد می رسانند.
آهنگ ساز
گروه بمرانی
نوازندگان
مانی مزکا، آرش عمرانی، جهانیار قربانی، بهزاد عمرانی، آبتین یغمائیان
ترانه سرا
علی اصغر سیدآبادی
مجوز ارشاد:۹۲-۸۰۸۴
, , , ,