عنوان اخبار ...
صفحه اصلی / محصولات / موسیقی نواحی ایران / آلبوم باتلاق سازخونی اثری از: گروه تلنگر
آلبوم باتلاق سازخونی اثری از: گروه تلنگر

آلبوم باتلاق سازخونی اثری از: گروه تلنگر

آلبوم «باتلاق سازخونی» اولین آلبوم رسمی گروه «تلنگر» است. این گروه پیش از این چند تک آهنگ و موزیک ویدیو منتشر کرده بود. این آلبوم در سبک موسیقی تلفیقی و شامل هشت قطعه است. قطعات در بر دارنده اشعاری از شاعران معاصر مثل احمد شاملو ، فروغ فرخ زاد و ه.ا.سایه هستند.

موسیقی گروه تلنگر را می‌توان بخش مهمی از جریان موسیقی تلفیقی سالهای اخیر دانست، جریانی که گروه‌هایی مثل چارتار، دنگ شو، پالت، بمرانی، دال، داماهی، عجم و دارکوب و هنرمندانی مانند میلاد درخشانی، علی زندوکیلی و مهدی ساکی بدنه اصلی آن را تشکیل می‌دهند.

------------------------------------------------- 

گروه تلنگر از گروه‌های جوان و متفاوت ایرات است. آثار این گروه در فضای موسیقی تلفیقی است که این روزها طرفداران زیادی کسب کرده.
باتلاق سازخونی اولین آلبوم رسمی گروه تلنگر است. پیش از این چند تک‌آهنگ و ویدیو کلیپ آهنگ همه ی هستی از این گروه پخش شده بود.گروه تلنگر از گروه‌های جوان و متفاوت ایرات است. آثار این گروه در فضای موسیقی تلفیقی است که این روزها طرفداران زیادی کسب کرده.
باتلاق سازخونی اولین آلبوم رسمی گروه تلنگر است. پیش از این چند تک‌آهنگ و ویدیو کلیپ آهنگ همه ی هستی از این گروه پخش شده بود.

امتیاز 0 از 0 رای

نظرات

captcha Refresh

محصولات مشابه

عضویت در خبرنامه

نشانی :

شماره تماس : 09052268978

ایمیل : jinomusic61@gmail.com