آلبوم باران اثرسیروس خواجوی گروه کوچ

در تاریخ 2018/12/17
نایاب در ایران 
این آلبوم شامل: ۶ تراک و یک ویدیو از کنسرت به مدت ۱۴ دقیقه
سیروس خواجوی و کوچ
کوچ: دیوید، برایان، کلیر، اووه، کیت، و سیروس
 .
کوچ در ابتدا در سال ۱۹۹۰ توسط گیتاریست ایرانی، خواننده و ترانه سرا سیروس خواجوی تاسیس شد. پس از گذشتن ۱۰ سال  به عنوان یک گیتاریست راک (که ۶ سال با ضبط و تور با گروه موسیقی انگلیسی Quasar صرف شده بود)، تصمیم گرفت تجربه خود را از دنیای راک و عشق او به شعر و موسیقی محلی ایران با یکدیگرتلفیق کند
پس از نوشتن آلبوم باران، او فرزاد خواند، یک ویولونیست کلاسیک را دعوت کرد، که در زمینه های موسیقی خارج از زمینه معمول خود علاقه مند بود تا به ضبط او بپیوندد. عضو بعدی که به استخدام درآمد، دیو وگستافت در درامها بود که قبلا با کوروش در کوازار کار کرده بودند. علاقمندی دیو به فلسفه شرقی، فرهنگ و موسیقی از یک سو، و سبک راک قدرتمند او از درامینگ او را انتخاب ایده آل برای گروه بود. نادر موسوی بر روی صفحه کلید و کالین Sinclare در باس خط پایان را به پایان رساند. باران موفقیت آمیز بود و پاسخ بزرگی از مخاطبان دائما در حال رشد که به کنسرت های کوچه و همچنین شنوندگان بی بی سی، به ویژه سرویس جهانی در ایران حضور داشتند، جذب شد.
متاسفانه گروه موسیقی در ایران به  نام ایشان سر از تخم در آوردند وخیلی هم ادعاشون میشه
Kooch was originally founded in 1990 by the Iranian guitarist, singer-songwriter Cyrus Khajavi. Having spent the preceding 10 years or so working as a rock guitarist (6 years of which were spent recording and touring with the English rock band Quasar), he decided to bring his experience from the rock world and his love of Iranian poetry and folk music together.
Music, Arrangement, Keyboard & Guitars by: Cyrus Khajavi
Kooch: Cyrus Khajavi, David Wegstaffe, Keith Turner, Uwe D’ Rose, Clare Lindley, and Brian Mullan
RIAL 30,000 – خرید
, , , , ,