آلبوم بر مدار یکدم اثری از: علی انصاری، صائب کاکاوند

در تاریخ 2018/04/15
چنانچه حق نشر این فایل برای شرکت خاص یاهنرمند یا گروه موسیقی است و درخواست حذف آن را دارد ما را مطلع سازد تا از روی سایت حذف گردد.
 «بر مدار یکم»، اثری از نعلی انصاری» و «صائب کاکاوند» است که در قالب ۱۰ قطعه «تصنیف ای دوست»، «تکنوازی سنتور»، «سنتور و آواز»، «چهار مضراب سماع»، «تار و کمانچه و آواز»، «تصنیف
خیامانه»، «کمانچه و آواز»، «تصنیف روزگار»، «تکنوازی تار» و «تصنیف شادزی»، به سبک موسیقی کلاسیک ایرانی به اجرا در آمده و تصنیف،‌ تکنوازی و ساز و آواز، اساس کار آلبوم را تشکیل می‌دهند.
نوازندگانی که در این آلبوم به هنرنمایی پرداخته اند عبارتند از؛ «حسین پرنیا»، «رشید کاکاوند»، «علیرضا دریایی»، «علی احمدی زیدآبادی»، «میلاد مرادی» و «حنانه سعیدی».
«صائب کاکاوند» آهنگساز، نوازنده و مدرس تار و سه تار است که دوره های موسیقی را نزد اساتیدی چون «حمیدرضا خبازی»، «محمدرضا لطفی» و «هوشنگ ظریف» گذرانده است.
یان ذکر است که آلبوم موسیقی «بر مدار یکدم» از «صائب کاکاوند» و «علی انصاری» توسط شرکت «چنگ آهنگ سیرگان»، منتشر شده و علاقمندان می توانند نسخه فیزیکی و اورجینال آن را از مراکز
معتبر فروش در بازار موسیقی تهیه نمایند.

————————————————-

علی انصاری دارای رتبه استادی خوشنویسی از شورای ارزشیابی انجمن خوشنویسان ایران. آثار منتشر شده از وی؛ بی نشان با آهنگسازی حسین پرنیا، پرزین با آهنگسازی حسین انصاری، عرصه حسن مجموعه قطعات نستعلیق.
صائب کاکاوند متولد ۱۳۶۲ در تهران است. یادگیری موسیقی را با ساز سه تار آغاز و در ادامه با ساز تار پیگیری نمود و در این میان از آموزش اساتید: وحید خسروی، حمیدرضا خبازی، فریبرز عزیزی، محمدرضا لطفی و هوشنگ ظریف بهره جست. وی در این سالها علاوه بر تدریس تار و سه تار به همکاری با گروه های موسیقی نوای مخالف، نفیر، چکوک، همایون (پرنیا)، گروه اردشیر کامکار، گروه مولوی استاد شهرام ناظری پرداخت و همچنین گروه موسیقی صائب را در سال ۱۳۹۳ تاسیس نمود. اجرای کنسرتهای متعدد از جمله کنسرت تکنوازی در شب هنرهای معاصر انجمن فرهنگی سفارت اتریش در تهران، اجرا در جشنواره بین المللی فرهنگ و موسیقی زاکسن وینتراشترنه آلمان ۲۰۱۷، بزرگداشت حضرت مولانا در شهر قونیه و… اشاره کرد. از آثار منتشر شده‌ی وی می توان به آلبوم آغاز پر پایان، تنظیم موسیقی آلبوم دلداده، آلبوم بر مدار یک دم و همچنین مجموعه اتودهایی برای تار و سه تار اشاره کرد.
, , ,

یک پاسخ برای "آلبوم بر مدار یکدم اثری از: علی انصاری، صائب کاکاوند"

  • علی احمدی ز در تاریخ دسامبر 23, 2019 گفت:

    درود فراوان و سپاس از شما که در راستای اعتلای موسیقی تلاش می‌کنید.
    در بالا نوشتید چنانچه حق نشر این… تا از روی سایت حذف گردد. جسارتا بهتر بود مینوشتید: از صاحب امتیاز این اثر تقاضا می‌گردد که با ما تماس بگیرد تا از فروش این آلبوم، درصدی به ایشان پرداخت گردد برای جبران گوشه‌ای از هزینه‌های هنگفت تولید آلبوم.
    بسیار سپاس