آلبوم درون کوچ اثر نگین زمردی

آلبوم درون کوچ اثر جدیدی به آهنگسازی نگین زمردی است. او پیش از این آلبوم حباب و سراب را منتشر کرده بود. آلبوم حاضر یک اثر ارکسترال است که نگین زمردی برای ضبط آن به پراگ رفته و نوازنده‌های ارکستر سمفونیک پراگ آن را اجرا کرده‌اند. این آلبوم شامل نه قطعه بی‌کلام است.
نگین زمردی (1352) نوازندگی پیانو را از کودکی نزد اساتید برجسته ایران آموخت . پس از اتمام تحصیلاتش در رشته مهندسی نساجی از دانشگاه امیرکبیر (1375) ،به دلیل عشقی که به موسیقی داشت ، به سراغ بحث های جدی تری در زمینه تئوری موسیقی و آهنگسازی رفت و نهایتا وارد دانشگاه هنر شد و کارشناسی ارشد خود را در سال 1388 با رتبه برتر اخذ نمود. او همچنین دوره های تخصصی تئوری و هارمونی را در کنسرواتوار تورنتو کانادا گذراند و با دیدگاه های تازه در این زمینه آشنا شد. مجموعه قطعات سمفونیک او بنام ” فنا ” در سال 1390 برنده بیست و هفتمین جشنواره بین المللی فجر شد . در سال 1392 کوارتت های زهی او در آلبوم ” رویای گریز ” منتشر و اجرا گردید. آثار پیانویی او در سال 1393 در آلبوم و کتاب  “مسیر نگاهت” منتشر گردید .در آلبوم ” گوش پنج ” و آلبوم “کاشفان فروتن فردا ” که مجموعه آثار آهنگسازان معاصر ایران  است ، برخی از آنسامبل هایش ( از جمله کوئینتت زهی ) را میتوان شنید . بداهه نوازی های او بزودی در آلبوم ” سراب و حباب ” منتشر خواهد شد و همچنین ترجمه مجموعه کتابهای آهنگسازی “موسیقی اثر من” توسط نشر ماهور در دست نشر و چاپ می باشد.
او چند سالی است که در دانشگاه هنر ، مشغول تدریس مباحث موسیقی برای سطوح کارشناسی و کارشناسی ارشد می باشد. همچنین پنج سال است که نشست های تخصصی موسیقی را به صورت ماهیانه برگزار می کند.

جهت دانلود اثر اکانت ویژه خریداری کنید

ابتدا ثبت نام کنید و بعد اکانت ویژه تهیه کنید.


مطالعه بیشتر