آلبوم دو مایل مانده به مریخ اثر آرش فلاحی

در تاریخ 2018/04/08
چنانچه حق نشر این فایل برای شرکت خاص یاهنرمند یا گروه موسیقی است و درخواست حذف آن را دارد ما را مطلع سازد تا از روی سایت حذف گردد.
آلبوم دو مایل مانده به مریخ اثری پیانویی از آرش فلاحی است. این آلبوم ده آهنگ بی‌کلام در سبک‌های کلاسیک، پاپ و نیوایج دارد که همگی توسط آرش فلاحی تنظیم و نوازندگی شده‌اند. اکثر قطعات آلبوم فضایی رمانتیک و آرام دارند. آرش فلاحی گاه به نوکتورن نزدیک می‌شود و گاه به سوی آثار پاپ کلاسیک قدم برمی‌دارد، همچنین در برخی قطعات حال و هوای ایرانی نیز به قطعات اضافه شده که به مذاق شنونده ایرانی خوش خواهد آمد.

—————————————————————–
آرش فلاحی متولد ١٣۵۵ در تهران است ، وی فارغ التحصیل در رشته زبان و ادبیات انگلیسی و همچنین دارای فوق لیسانس آهنگسازی از دانشگاه هنر میباشد و از محضر اساتیدی چون خیام میرزازاده ( رئیس کنسرواتوار باکو ) ، خانم دیچکو ( استاد مدعو از کشور اوکراین ) ، طالب خان شهــیدی ( آهنگساز مدعو از کشور تاجیکستان ) ، احمد پژمان ، سیاوش بیضایی و شریف لطفی بهره جست. وی با شرکت در مستر کلاسهای مختلف رهبری و بهره جستن از دانش اساتیدی چون توماس کاپلین از کشور نروژ و سهراب کاشف و همچنین شرکت در وورک شاپهای مختلف در کشور کانادا به تجربیات خود در این زمینه نیز افزود. وی مدرس دانشگاه و همچنین رهبر کر و ارکستر میباشد .
, ,