آلبوم زنجیر گیسو اثر ابراهیم یوسفی نژاد، سیاوش آریامنش

در تاریخ 2018/07/20
شاعران: سعدی، حافظ شیرازی
زنجیر گیسو در فضا و محتوای موسیقایی استاد فرامرز پایور آهنگسازی و تنظیم و نوازندگی شده و حال و هوای ارکستر پایور در دورانهای مختلف را تداعی می کند.
سیاوش آریامنش از۱۳۷۰ در محضر استاد فرامرزپایور تا آخرین دوران تدریس استاد بهره ها برد واز بهترین شاگردان او محسوب می گردد. آریامنش مدتی نیز نزد استاد حسین تهرانی رمزو راز تکنیک آهنگسازی را آموخت، او ضمن تدریس از سازندگان بنام سازسنتور است و تبحرخاصی در اجرای قطعات و آهنگترانه های استاد پایور دارد.
ابراهیم یوسفی نژاد در کنار فعالیتهای هنری حقوقدان ودر کسوت وکالت است. از نوجوانی به دنبال کسب مهارت در موسیقی بوده و مدت ها از کلاسهای عبدالحسین مختاباد، مسعود میرزا حیدر، زنده یاد رضوی سروستانی، مهدی مبتقا و زنده یاد محمدرضالطفی بهره ها برده است.
زنجیرگیسو با اشعار حضرت حافظ متشکل از: پیش درآمد، آهنگ ترانه زنجیر گیسو و خون دل و افسانه عشق، ساز و آواز درآمد و رامکلی وحجاز، چهارمضراب و رنگ است.
امیرحسین رضا (تار)، پیام بحیرایی (عود)، محمدرضانوتاش ( بمتار)، علی نجفی ملکی (نی )، علیرضا دریایی (ویلن و آلتو)، سیامک بنایی ( ضرب ) و سیاوش آریا منش ( سنتور) نوازندگان گروه آریا در این آلبوم هستند.
موسسه راوی به مدیریت تولید رضا مهدوی آلبوم زنجیر گیسورا در استودیو پژواک با صدابرداری مجید و یاسر فلاح پور و حسن خدایی نیا و میکس و مسترینگ مهدی سالک اردستانی و طراحی گرافیک علیرضا مهیجی

, , , , ,