آلبوم سربلندان اثر محسن جلیلی

در تاریخ 2018/12/25
آلبوم سربلندان از آثار ماندگار موسیقی آیینی است
سربلندان
خالق اثر:
محسن جلیلی
خواننده:
علی اصغر شاه زیدی، قاسم رفعتی، مظفر شفیعی، حسین علیشاپور، محمد معتمدی، بامداد فلاحتی، اشکان کمانگری، سروش بخشش، امیرحسین مدرس
اشعار:
حافظ، مولانا، شهریار، قادر طهماسبی (فرید)، فاضل نظری، سعید بیابانکی، علیرضا قزوه، سیدعلی موسوی گرمارودی، عمران صلاحی، حبیب‌الله چایچیان (حسان)
آهنگساز:
محسن جلیلی
تنظیم کننده:
محسن جلیلی، محمدمهدی آقایی
نوازنده ها:
حسان صدفی‌نژاد، علیرضا دریایی، بهروز قهاری، محمدمهدی آقایی، آرینا یارقلی، علیرضا مصدقی، سعید نئی، دوکوهیار احمدی‌پور، بابک میرزایی، مهرآذین مهرآوران، مژگان محمدحسینی، فردین لاهورپور، محسن جلیلی، شادی آقایی
خوانندگان آلبوم «سربلندان» جمعی از خوانندگان خوب سه نسل از جامعه موسیقی هستند. جمعی که شامل خوانندگان توانایی همچون علی‌اصغر شاه‌زیدی، قاسم رفعتی، مظفر شفیعی، محمد معتمدی، بامداد فلاحتی، سروش بخشش و اشکان کمانگری است. انتخاب نسل‌های متفاوت برای این آلبوم به دلیل آرشیوی از سلیقه‌های گوناگون است تا همه بتوانند با این آلبوم ارتباط برقرار کنند. این شیوه کار موجب غنا بخشیدن به اثر می‌شود.
«آلبوم «سربلندان» شامل تصانیف و آوازهایی از اساتید و خوانندگان موسیقی ایرانی است و دو قطعه نیز با صدای بنده در این کار قرار دارد. برای تهیه این دو قطعه زمان بسیاری صرف شده است. چرا که تولید آهنگ مورد نیاز و با کیفیت از جمله تنظیم، میکس و مستر آن کاری پیچیده است و پس از اضافه شدن من به پروژه توانستیم در کمترین زمان ممکن کار خوانندگی این دو قطعه را نهایی کنیم.»
, ,