آلبوم سرخوشان مست اثری از: مسعود جاهد

آلبوم سرخوشان مست اثری از: مسعود جاهد
آلبوم سرخوشان مست اثری از: مسعود جاهد
مجوز ارشاد: ۹۲-۸۱۳۱
آلبوم «سرخوشان مست» شامل ده تصنیف از جمله قطعه «سرخوشان» است كه با تغییراتی در گوشه نغمه در مایه اصفهان و با غزلی از حافظ تصنیف شده است. در این آلبوم، تصنیف جدید دیگری به نام «معنای زنده بودن من» وجود دارد که بر روی شعری از فریدون مشیری ساخته شده. همچنین تصانیف «خزان عشق» (بدیع‌زاده)، «صورتگر نقاش» (علی‌اکبر شیدا)، «ز من نگارم» (درویش‌خان)، «نرگس مستی» (علی‌اکبر شیدا)، «بهار دلنشین» (روح‌الله خالقی) و تعدادی دیگر از نغمات قدیمی بازخوانی شده است.
خواننده
مسعود جاهد، شیدا جاهدیان
آهنگ ساز
مسعود جاهد، علی اکبر شیدا، غلامحسین درویش (درویش خان)، روح الله خالقی
تنظیم کننده
مسعود جاهد، جواد بدیع زاده
نوازندگان
سامان احتشامی، مسعود جاهد، محمد جابری، داوود قهرودی، مجید علیزاده، آسانا برهان آزاد، حنیف شهمیرزادی، بهنام ابطحی، مجید واصفی، بابک شهرکی، حمید نجفدری، محسن دهینی
ترانه سرا
رهی معیری، علی اکبر شیدا، ملک الشعرای بهار، بیژن ترقی، حافظ شیرازی، فریدون مشیری
ناشر: ایران گام
کد کتابخانه ملی: ۱۵۳۸۱و

———————————————

مسعود جاهد متولد سال ۱۳۴۲ است.او نوازنده نى و آهنگساز و از نسل سوم نوازندگان نى است که مسير خودش را مى‌رود و کمتر توجهى به جو حاکم بر دنياى نى نوازى دارد. او در طول سال‌هايى که فعاليت داشته، علاوه بر آموزش در زمينه توليد و عرصه موسيقى نيز گام‌هايى برداشته است. او کارش را با دو نوازى و سه نوازى در زمينه تصنيف شروع کرد و بعدها دامنه فعاليت‌هايش را به موسيقى با کلام گسترش و آلبوم‌هاى متعددى منتشر کرد. يکى از ويژگى‌هاى آثار با کلام جاهد، حضور همسرش شيدا جاهد به عنوان همخوان است.آخرين اثر اين نوازنده نى که با همکارى همسرش شيدا جاهد منتشر شده است، «پنجره باز مى‌شود» نام دارد.

جهت دانلود اثر اکانت ویژه خریداری کنید

ابتدا ثبت نام کنید و بعد اکانت ویژه تهیه کنید.


مطالعه بیشتر