آلبوم سرزمین آفتابگردان اثرعماد توحیدی‌

چنانچه حق نشر این فایل برای شرکت خاص یاهنرمند یا گروه موسیقی است و درخواست حذف آن را دارد ما را مطلع سازد تا از روی سایت حذف گردد.

آلبوم سرزمین آفتابگردان نسخه صوتی کنسرتی است که در شهر کیف، پایتخت اکراین، با همکاری آهنگساز و نوازنده مطرح ایرانی «عماد توحیدی» و نوازندگان شاخص موسیقی اکراین اجرا شده است. در این کنسرت عماد توحیدی نوازندگی شماری از سازهای کوبه‌ای ایران را بر روی قطعاتی از موسیقی نواحی مختلف اکراین بر عهده داشته است. این آلبوم شامل سیزده قطعه است. از دیگر نوازندگان این كنسرت می توان به اولگا رازكولوتكا نوازنده باندورا، یوری یاتسنكو نوازنده كوبزا، سرگئی رادیون نوازنده سوپیلكا و ویتالی خورنژی نوازنده سیمبال اشاره کرد.
«عماد توحیدی» نوازنده دف ، سازهای کوبه ای و آهنگسازاست. او سال 1351 به دنیا آمد و از سال 1358 فعالیت خود را با فراگیری ساز دف آغاز کرد. وی دانش آموخته ی رشته کارگردانی دانشکده هنرهای زیبا و کارشناسی ارشد دانشکده سینما و تئاتر دانشگاه هنر است. همچنین دکترای سخن شناسی دارد و نویسنده کتاب «شیوه دف نوازی» اولین دستور آموزشی علمی دف نوازی و ده ها مقاله پژوهشی در موسیقی است. او همچنین نمایش های رادیویی «پسری که می خواست بداند» و «تیتیل و بیبیل» و موسیقی تئاتر «معرکه در معرکه» به کارگردانی «داوود میرباقری» و فیلم «مشت بر پوست» اثری از «محسن محسنی نسب» را ساخته است.

جهت دانلود اثر اکانت ویژه خریداری کنید

ابتدا ثبت نام کنید و بعد اکانت ویژه تهیه کنید.


مطالعه بیشتر