آلبوم عطاریه اثر رامین بحیرائی، پیام بحیرائی

در تاریخ 2018/04/22
چنانچه حق نشر این فایل برای شرکت خاص یاهنرمند یا گروه موسیقی است و درخواست حذف آن را دارد ما را مطلع سازد تا از روی سایت حذف گردد.
 پیام بحیرایی نوازنده و آهنگساز گروه بوده است. آنسامبل ایرانی بوده و سه تار محور است. اشعار کار تماما از شیخ فریدالدین عطار انتخاب شده‌اند.
 پیام بحیرایی (سه تار و عود)، علی نجفی (نی) و سیاوش عبدی( تمبک ودف) نوازندگان این اثر بودند.  
—————————————————————-
رامین بحیرایی متولد بیست و ششم آذرماه ۱۳۵۷ میباشد. دوران کودکی خود را در شهر بروجرد گذراند و تحت تأثیر تشویق‌های برادرش به خواندن آواز علاقمند شد. او فراگیری موسیقی را زیر نظر اولین استادش آقای محمدی در دوران راهنمایی آغاز کرد. بحیرایی پس از عزیمت به تهران نوازندگی سنتور را نزد آقای استیلی آغاز نمود. بحیرایی سپس ردیف عبدالله دوامی و محمود کریمی را نزد بهرام باجلان، شاپور رحیمی، فاروق کسمایی و کمال الدین عباسی آموخت. نواختن ساز کمانچه و وزن خوانی را تحت نظر علی اکبر شکارچی آموخت. بحیرایی شرکت در دوره‌های صدا سازی وشیوه‌های آوازی حمیدرضا نوربخش را نیز در کارنامه خود دارد. وی همچنین کنسرتهای مختلفی در تهران و دیگر شهرها و نیز خارج از ایران اجرا کرده است. از آلبومهای وی میتوان به آثار زیر اشاره کرد: شهان آسمانی، سرخانه، خوان هشتم ، پیمان عشق، خیام خوانی
, , ,