آلبوم مجنون اثری از: مسعود جاهد

آلبوم مجنون اثری از: مسعود جاهد
آلبوم مجنون اثری از: مسعود جاهد
مجوز ارشاد: ۹۲-۸۱۴۵
آلبوم «مجنون» نيز شامل تصنیف‌های «مژگان سیاه» در مایه‌ي اصفهان است که روی غزلی از حافظ تصنیف شده و «خسته مشو» با شعری از سیمین بهبهانی از آهنگسازی‌های جدید جاهد در این آلبوم است. همچنین تصنیف‌های «دو چشم مست» و «دوش دوش» (علی‌اکبر شیدا)، «بهار دلکش» (درویش‌خان)، «انتظار دل» (عارف) و «چهره به چهره» نیز از تصنیف‌های بازخوانی شده در این آلبوم هستند.
خواننده
شیدا جاهدیان، مسعود جاهد
آهنگ ساز
مسعود جاهد، عارف قزوینی، علی اکبر شیدا، غلامحسین درویش (درویش خان)، مرتضی نی داوود
تنظیم کننده
مسعود جاهد
نوازندگان
بابک شهرکی، مسعود جاهد، محمد جابری، داوود قهرودی، مجید علیزاده، آسانا برهان آزاد، مجید واصفی، میلاد پرقوه، سامان احتشامی
ترانه سرا
طاهره قره العین، سیمین بهبهانی، عارف قزوینی، علی اکبر شیدا، ملک الشعرای بهار، حافظ شیرازی، وحید دستگردی
ناشر: ایران گام
کد کتابخانه ملی: ۱۵۳۸۳و
———————————————-

مسعود جاهد متولد سال ۱۳۴۲ است.او نوازنده نى و آهنگساز و از نسل سوم نوازندگان نى است که مسير خودش را مى‌رود و کمتر توجهى به جو حاکم بر دنياى نى نوازى دارد. او در طول سال‌هايى که فعاليت داشته، علاوه بر آموزش در زمينه توليد و عرصه موسيقى نيز گام‌هايى برداشته است. او کارش را با دو نوازى و سه نوازى در زمينه تصنيف شروع کرد و بعدها دامنه فعاليت‌هايش را به موسيقى با کلام گسترش و آلبوم‌هاى متعددى منتشر کرد. يکى از ويژگى‌هاى آثار با کلام جاهد، حضور همسرش شيدا جاهد به عنوان همخوان است.آخرين اثر اين نوازنده نى که با همکارى همسرش شيدا جاهد منتشر شده است، «پنجره باز مى‌شود» نام دارد.

جهت دانلود اثر اکانت ویژه خریداری کنید

ابتدا ثبت نام کنید و بعد اکانت ویژه تهیه کنید.


مطالعه بیشتر