آلبوم نوشه اثر گروه نوشه

در تاریخ 2019/02/19
آلبوم نوشه کاری است از گروه نوشه. سرپرستی این گروه را نیوشا بریمانی بر عهده دارد که پیش از این به تنهایی آلبوم نیوش را روانه بازار کرده بود. مجموعه حاضر شامل هشت آهنگ باکلام است که خواننده آنها احسان کرمی است. در قطعات از اشعار آتوسا کلانتری، آرزو مرجانی و ماجد مدانلو استفاده شده و آهنگسازی آنها را اشکان خشایی بر عهده داشته است. از نوازندگان این آلبوم می‌توان به نیوشا بریمانی (سرپرست گروه و نوازنده کمانچه)، امیر میلاد نیکزاد، اشکان خشایی و پیام طونی اشاره کرد.
—————————————————————–
گروه موسیقی نوشه از جمله جوان ترین و موفق ترین گروه های موسیقی پاپ کشورمان است که با حضور گسترده بانوان به عنوان خواننده، سازنده و نوازنده همراه شده و در مدت کوتاهی که از فعالیت آنها میگذرد، بانوان در نقاط مختلف کشور از کنسرت های آنان استقبال کرده اند. احسان کرمی، مجری تلویزیون نیز قطعاتی را با این گروه اخیرا اجرا کرده که قطعه رویا و دیگه دیره از آن جمله است.
با وجود مشکلاتی که برای نوازندگی و فعالیت موسیقیایی بانوان در اکو سیستم امروز هنر ایران وجود دارد، نوشه توانسته گزینه خوبی برای نسل قبل و فعلی بانوان عاشق موسیقی ایرانی بوده و با اجراهای موفق، نظر مخاطبان مشکل پسند را جلب کند.
, , , ,