آلبوم هه و ناز اثر حشمت رجب زاده، بهمن فریادرس، اردشیر کامکار

در تاریخ 2018/12/20
در این مجموعه قطعات دل سر و هوا، آواز و کمانچه، یه شو، دو پا، آواز وشت، سازبارو، شوق وصال، شو شادی و هه و ناز با کلام جبار امیری وعزیز نادری تولید شده است.

اعضای گروه نوازندگان این آلبوم را اردشیر کامکار (کمانچه)، کامبیز گنجه ای (تنبک)، بهمن فریادرس (کمانچه، آلتو، ویولنسل)، توماج فرح بخش (دف، دهل، تنبک محلی، تامبورین) تشکیل می دهند.
مراحل تولید آلبوم “هه و ناز” از سال ۹۱ آغاز شده است
آلبوم “هه و ناز” با مضمونی عاشقانه، عرفانی و حماسی بوده و شامل هشت قطعه موسیقی با عنوان‎های “دل سر به هوام”، “آواز وشت”، ” ساز بارو”، “شوق وصال”، “شو شادی”، “آواز شو”، “شو بارو” و “هه و ناز” با اشعاری از جبار امیری و عزیز نادری است.
در این آلبوم اردشیر کامکار و بهمن فریاد‎رس در اجرای کمانچه، کامبیز گنجه‌ای با اجرالی تنبک و توماچ فره‎بخش با اجرای تنبک محلی، دف و دهل همکاری کرده‌اند

————————————————————-

سال ۱۳۶۲ در کانون پرورش فکری کودکان نزد استاد عیسی سپهوند شروع به کار موسیقی در رشته آواز نمود. درسال ۱۳۶۶ با خواننده ی اسطوره ای لرستان استاد رضا سقایی آشنا شد و از دانشهای ایشان بهره های فراوان کسب نمود.در سال ۱۳۶۸ با اداره ی ارشاد همکاری خود را شروع کرد نزد استاد حسین سالم و استاد محمد رضا کریمی. اولین کار خود را در سال ۱۳۷۰ ضبط نمود به نام (نسیم سحر – یادواره ی استاد سقایی) ۱۳۷۴ به دعوت استاد درویش رضا منظمی برای همکاری با ایشان و صدا و سیما به تهران آمد. در سال ۱۳۸۵ با گروه جوان به سرپرستی استاد محمد علی کیانی نژاد کار نمود و از دانش استاد مطالب فراوان آموخت . از سال ۱۹۹۸ تا ۲۰۱۲ برنامه ای در خارج از کشور اجرا نمود و در سال ۱۳۹۲ با گروه استاد اردشیر کامکار همکاری خود را شروع کرد.
,