آلبوم والس های تهران اثری از: مهرداد مهدی

در تاریخ 2017/09/26
آلبوم والس های تهران اثری از: مهرداد مهدی
مجوز ارشاد: ۹۳-۸۶۲۶
این آلبوم ۱۰ قطعه دارد و توسط موسسه خانه هنر منظومه خرد منتشر شده است. قطعات آن شامل پنج قطعه والس، یک قطعه تانگو، بداهه نوازی های تلفیقی در قطعات «دلتنگی»، «گاو» و «از نو» و قطعه ای مینی مال به نام «شهر» است. «مهرداد مهدی» دانش آموخته سطح پیشرفته نوازندگی آکاردئون نزد «گئورگ گاسپاریان» در ارمنستان است و بیش از ۲۰ اجرای حرفه ای به همراه آهنگسازی تئاتر، فیلم و سریال را در کارنامه خود دارد.
ناشر: موسسه ی خانه ی هنر منظومه ی خِرَد
کد کتابخانه ملی: ۱۶۰۷۳و

————————————————-

«مهرداد مهدی» پیانیست، آهنگساز، تنظیم کننده و نوازنده ی آثار پیاتزولا در ایران است. او سطح پیشرفته ی نوازندگی آکاردئون را در ارمنستان نزد گئورک گاسپاریان فراگرفته است. ساخت موسیقی برای چندین تئاتر و چند برنامه‌ی تلویزیونی از دیگر تجربیات اوست. مهرداد مهدی با تجربه ی هزاران ساعت اجرا در فضای شهر، یکی از پیشگامان موسیقی شهری و اجرای خیابانی در تهران است. همچنین آسوکهزادی، آهنگساز و نوازنده ی ویولن، لیسانس موسیقی از دانشگاه سوره ی تهران، فوق لیسانس آهنگسازی از دانشگاه هنر و فوق لیسانس موسیقی الکترونیک از کنسرواتوار سلطنتی لاهه، هلند است. قطعات وی در ایران، هلند، اسپانیا و آلمان اجرا شده و در زمینه ی آهنگسازی برای تئاتر، فیلم، انیمیشن و  نمایشگاه های عکس و نقاشی تجربیات متعددی داشته است.
امهرداد مهدی متولد شهریور (١٣۶۴)، پیانیست آهنگساز و تنظیم کننده و نوازنده تخصصی آثار پیاتزولا در ایران است و سطح پیشرفته نوازندگی آکاردئون را در ارمنستان نزد گئورگ گاسپاریان فراگرفته است.
مهرداد مهدی با بیش از ده هزار ساعت پرفورمنس فضای شهری، مبدع و پیشرو موسیقی شهری و محیطی در تهران و دارنده تنها آلبوم تکنوازی آکاردئون با نام والس های تهران در ایران است، قطعه والس تهران با عنوان موسیقی متن و تیتراژ پایانی فیلم فروشنده آقای اصغر فرهادی در این فیلم استفاده شده است.

 

RIAL 35,000 – خرید
, , ,