آلبوم گاهی وقتا اثرشهریارمسرور

آلبوم گاهی وقتا اثرشهریارمسرور
آلبوم گاهی وقتا اثرشهریارمسرور
شهریار مسرور در این آلبوم خوانندگی، آهنگسازی، ترانه‌سرایی و بخشی از نوازندگی را هم بر عهده داشته و آهنگ‌ها را هم خودش تنظیم کرده است.
مسرور ظاهرا 3 سال روی این آلبوم کار کرده است و بعد از آلبوم «بهشت از آن تو» این دومین اثری است که از او منتشر می‌شود. مسرور یکی از خوانندگان جدی موسیقی پاپ محسوب می‌شود که نشان داده حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. او از آن دسته هنرمندانی است که خودش را معمولا به یک چارچوب خاص محدود نمی‌کند. مسرور علاوه بر ارائه آلبوم بهشت از آن تو، در فیلم هوو هم با علیرضا داوودنژاد همکاری داشت. خود او در مورد آلبوم گاهی وقتا گفته است که مضامین کلامی این آلبوم را مضامینی عشقی و اجتماعی تشکیل می‌دهد.
این خواننده اگرچه معتقد است که فضای فعلی موسیقی پاپ از نوعی یکنواختی و رکود رنج می‌برد، اما در مصاحبه‌هایش همیشه اظهار امیدواری می‌کند که موسیقی پاپ از این یکنواختی بیرون بیاید و با حضور جوانان به پویایی و باروری برسد. نکته‌ای که نه‌تنها این خواننده پاپ که اکثر کارشناسان موسیقی به آن اشاره می‌کنند و معتقدند. به هر حال بهتر است این هفته هم پیشنهاد ما را جدی بگیرید و به آلبوم گاهی وقتا گوش دهید. چراکه این آلبوم از معدود آلبوم‌هایی است که ترانه‌های قابل اعتنایی هم دارد و می‌تواند خیلی زیاد مورد توجه مخاطبان خودش قرار بگیرد.  امیدواریم این هفته با عملی کردن پیشنهاد ما مثل همیشه ضرر نکنید! راستی، با هم و یکصدا، ماه آبی، روز رسیدن، آتیش عشق، با هم بمونیم، بیقرار و گاهی وقتا نام قطعات این مجموعه را شامل می‌شوند.

جهت دانلود اثر اکانت ویژه خریداری کنید

ابتدا ثبت نام کنید و بعد اکانت ویژه تهیه کنید.


مطالعه بیشتر