آلبوم یاخته ها اثر محمدمهدی توحدی

در تاریخ 2018/05/31
آلبوم یاخته‌ها یک اثر بی‌کلام با تک‌نوازی گیتار کلاسیک محمدمهدی توحدی است. این آلبوم شامل یازده قطعه است. اکثر قطعات فضایی ملایم و آرامش‌بخش دارند. محمدمهدی توحدی علاوه بر نوازندگی، آهنگسازی قطعات را نیز به عهده داشته است.
«لحظه تولد»، «آیینه و مه»، «سرنوشت»، «امروز»، «پنج مینیاتور برای داستان سیمرغ»، «انزوا»، «ماشین زمان»، «والس شماره شش»، «گفتمان تمدن»، «زندگی» و «لالایی» نام ۱۱ قطعه این آلبوم هستند که بجز نوازندگی، محمدمهدی توحدی ساخت و آهنگسازی آن ها را نیز بر عهده داشته است.
محمد اسفندیاری و فرزام توسلی به ترتیب به عنوان صدابردار و مدیرهنری با خالق «یاخته ها» به تهیه کنندگی محمدرضا علیزاده همکاری داشته اند.
——————————————————-
محمدمهدی توحدی در سال ۱۳۶۳ در شهر ساری متولد شده است. نوازندگی گیتار را از نوجوانی آغاز کرد. وی مراحل حرفه ای گیتارکلاسیک را نزد اساتید برجسته ایران ادامه داد و در سال ۹۳ موفق به اخذ مدرک کارشناسی در رشته نوازندگی ساز ایرانی از دانشگاه هنر شیراز نیز شد.
ایشان تاکنون تعداد بیشماری قطعه برای گیتار کلاسیک، آهنگسازی و تنظیم کرده و بیش از یک دهه به تدریس گیتار پرداخته و در طول این سال ها کتاب ها و مقالات ارزشمندی در زمینه موسیقی و نوازندگی گیتار نوشته است.
, , ,