آلبوم ۱۰ قطعه کوتاه گیلکی برای گیتار کلاسیک اثر پیمان شیرالی

آلبوم ۱۰ قطعه کوتاه گیلکی برای گیتار کلاسیک اثر پیمان شیرالی
پیمان شیرالی موسیقی دان، آهنگ ساز و پژوهشگر موسیقی فولک و ملی ایران
پیمان شیرالی در سال ۱۳۶۴ در خوزستان متولد شد و دوران کودکی خود را در آنجا سپری کرد. او در نوجوانی به شاهین شهر در اصفهان نقل مکان کرد و نوازندگی را از سال ۱۳۸۰ به صورت خودآموز شروع کرد. سپس با مرحوم استاد “فربد کهنسال” آشنا شد و به فراگیری سبک فلامنکو پرداخت. وی برای شناخت و درک گستره ی وسیع تر موسیقی به خصوص برای چیدمان آثار، مدتی را نیز صرف فراگیری پیانو در هنرستان نمود.
سپس تئوری موسیقی را نزد استاد “علی منتظری” فراگرفت. در سال ۱۳۸۳، در جشنواره ی گیتارنوازی با استاد “کیوان میرهادی” آشنا شد و مدتی زیر نظر ایشان درسهایی از موسیقی را آموخت. پس از آن دوره ای زیر نظر استاد “علیرضا تفقدی” گذراند و مستر کلاس های دکتر “لیلی افشار” را شرکت نمود.
وی پارتیتور نویسی را نزد استاد “جمال ظهوریان” فرا گرفت و بخشی از آن را نزد استاد “علیرضا جنانی” تکمیل کرد. پس از آن نزد دکتر “مهرداد پاکباز” به آموختن موسیقی پرداخت و سطوح پیشرفته تر نوازندگی را نزد او فرا گرفت.
وی در طول فعالیت خود، همواره توجه ویژه ای به آثار آهنگسازان کلاسیک ایرانی و نیز موسیقی ایرانی داشته است و بخشی از ساخته هایش، تحت تاثیر این آثار می‌باشد.

جهت دانلود اثر اکانت ویژه خریداری کنید

ابتدا ثبت نام کنید و بعد اکانت ویژه تهیه کنید.


مطالعه بیشتر