دانلودآلبومهای ارژنگ سیفی زاده وسارنگ سیفی زاده

در تاریخ 2017/09/03
دانلودآلبومهای ارژنگ سیفی زاده وسارنگ سیفی زاده
آلبومهای این دو هنرمند  :

۰۱ – Beyond the Night’s Veil — ۲۰۱۲ by Arjang Seyfizadeh, Sarang Seyfizadeh & Arjang Seyfizadeh

۰۲ – Kone Hewar (feat. Arjang Seyfizadeh) — ۲۰۰۶ by Fuad Mewlanayi, Sarang Seyfizadeh, Sarang Seyfizadeh & Fuad Mewlanayi

۰۳ – Naghme -Ye Saz, Zarbe-Ye Aghaz — ۲۰۰۷ — Arjang Seyfizadeh

۰۴ – Barg Bazich-Ye Baad (Leaf Playing In The Wind) — ۲۰۱۰ — Arjang Seyfizadeh

۰۵ – Rider Left Behind — ۲۰۱۶ by Arjang Seyfizadeh, Masoumeh Mehrali

۰۶ – From Uttermost to Eternity — ۲۰۱۶ — Arjang Seyfizadeh & Navid Afghah

۰۷ – Sarang seyfizadeh – tak

————————————————–

ارژنگ سیفی زاده نوازنده تار و سه تار به سال ۲۲ تیر ماه ۱۳۶۲ در تهران و خانواده ای که همگی پای در راه موسیقی داشتند چشم به جهان گشود. پدرش محمد حسین سیفی زاده که عمر خویش بر سر شعر و آوازه کرده و مادرش نیز معصومه مهرعلی از خوانندگان و مدرسان این رشته می باشد. بالندگی او در محیطی پر از شعر و موسیقی آغاز شد. چندانکه در پنج سالگی تمبک را نزد معلم عالیقدر این فن شادروان استاد ناصر فرهنگفر آموخت. در هفت سالگی تا را به آموزگاری هنرمند چیره دست و مهربان آقای داوود آزاد ، مشق کرد. و به سال ۱۳۷۳ یعنی زمانی که استاد حسین علیزاده مدیریت هنرستان موسیقی را عهده دار شدند در آن مدرسه به تحصیل مشغول شد و فراگیری موسیقی و تار را در آنجا با معلین آن مدرسه آقایان محمدرضا ابراهیمی و فریبرز عزیزی ادامه داد. در دوره دانشگاه ردیف عالی را نزد هنرمند ارزنده ، استاد محسن نفر پی گرفت. طی این سال ها آواز و تلفیق شعر و موسیقی را نزد پدر خویش پیجو بود. گروه وصال را در سال ۱۳۷۹ تاسیس و چند پروژه موسیقی را به همراهی این دوستان جوان در ایران و خارج از ایران به انجام رسانیدد. با گروه های مختلف موسیقی همکاری داشته و در کنسرت هایشان درخشیده است. او تا امروز با اتکا به نظر و مواهب یزدانی در کنف راهنمایی های استادان بزرگ موسیقی بوده و به تعالی روح هنری خویش پرداخته است.

 

سارنگ سیفی زاده  خواننده موسیقی سنتی و کوردی تولد: ۲ مرداد ۱۳۶۲ درتهران و خانواده ای که همگی پای در راه موسیقی داشتند چشم به جهان گشود. پدرش محمد حسین سیفی زاده که عمر خویش بر سر شعر و آوازه کرده و مادرش نیز معصومه مهرعلی از خوانندگان و مدرسان این رشته می باشد.

RIAL 100,000 – خرید
, , , ,

یک پاسخ برای "دانلودآلبومهای ارژنگ سیفی زاده وسارنگ سیفی زاده"

  • فرج الله در تاریخ اکتبر 27, 2018 گفت:

    شما بی نظیر هستید واقعن سرشار از عشق و عشق توی صدای شما طنین انداخته