دانلودآلبومهای بابک افشار

در تاریخ 2017/08/18
دانلودآلبومهای بابک افشار
آلبومهای کامل این هنرمند:
۰۱ – Emortal Memories(Melodihaye Javidan) — ۱۹۹۶ — Babak Afsharملودیهای جاودان۲
۰۲ – Color of Rain – Persian Music — ۱۹۹۱ — Babak Afsharرنگ باران
۰۳ – Guitar Melodies – Persian Music — ۱۹۹۱ — Babak Afsharملودیهایی برای گیتار
۰۴ – Bazaar of Dreams – Persian Music — ۱۹۹۶ by Ahmad Pejman, Babak Afshar, Farzin Farhadi
۰۵ – Melodihaye Javidan3ملودیهای جاودان
۰۶ – Melodihaye Javidan1ملودیهای جاودان
———————————————
استاد بابک افشار یکی از برجسته ترین هنرمندانی است که تا به امروز در دنیای موسیقی ایرانی حضور فعال داشته است. او در سال ۱۳۱۳ در بندر انزلی متولد شد و موسیقی را از سال ۱۳۳۳ آغاز نمود و کار حرقه ای خود را از سال ۱۳۴۰ با آمدن به رادیو تلویزیون آغاز نمود.
وی بیش از ۶۰۰ ملودی برای خوانندگانی چون پوران، هایده، رامش، مهستی، گوگوش، لیلا فروهر و شکیلا ساخته و همچنین آهنگهای بسیاری برای ویگن، عارف، ستار، داریوش تنظیم نموده که این آهنگها بسیار شناخته شده می‌باشند.
برخی از این ملودیها چنان موفقیت بزرگی را به همراه داشت که همچنان برخی از آنها فراموش نشدنی می‌باشند. اولین ملودی وی “شونه به سر ” نام داشت که این آهنگ شهرت بسیاری به عارف در شروع خوانندگی وی بخشید.
پس از انقلاب و توقف کار موسیقی وی به منظور دستیابی به اهداف بلند خویش از کشور مهاجرت نمود و در کنار بسیاری از همکارانش که همگی با فضای متفاوتی در خارج از کشور روبرو شده بودند، حرفهٔ خویش را ادامه داد. موفقیت دو آلبوم وی در سالهای ۱۹۹۲ و ۱۹۹۵ توجه بسیاری از طرفداران موزیک پاپ را به خود جلب کرد. وی در جهت دستیابی به یکی از اهداف خویش که کشف خوانندگان مستعد می‌بوده، شکیلا را در جمع ایرانیان مقیم آمریکا وارد عرصه هنر نمود.
در طی ۲۰ سال گذشته وی در حدود ۲۳ آلبوم به جامعه ایرانی ارائه نموده که موفقیتش در این آلبومها مشوق وی در زمینه ارائه آلبومهای متفاوت بوده و وی معتقد است این کارها مورد قبول طرفداران موسیقی قرار خواهد گرفت. او را می‌توان یکی از موسیقی دانهای خلاق دانست.
RIAL 50,000 – خرید
, , , , , , , , , , ,