دانلودآلبومهای مجیددرخشانی

در تاریخ 2017/07/04
دانلودآلبومهای مجیددرخشانی
 آلبوم های مجید درخشانی:
۱ -حالاچرا؟
۲ – بی دل
۳ – بودن و سرودن
۴ – فصل باران
۵ -قاصدک
۶ – آدم وسنگ
۷ – خروش
۸ – نا
۹ -آیینه در آیینه
۱۰ – نسیم سحر
۱۱ – پشت پرچین سخن
۱۲ – صبح امید
۱۳ – ترنجستان
۱۴ – حریرشبنم
۱۵ – دریا دل
——————————————————————————
مجید درخشانی، (زادهٔ ۱۳۳۵ سنگسر) نوازندهٔ سرشناس تار و آهنگ‌ساز است.
درخشانی از شاگردان محمدرضا لطفی و اعضای اولیهٔ گروه شیدا بوده‌است. او آلبوم «بچه‌ها بهار» را با حسین علیزاده و آلبوم «قاصدک» را با صدای اخوان ثالث در دهه ۱۳۶۰ منتشر کرد. اما از سال ۱۳۶۳ به آلمان مهاجرت کرد و در شهر کلن ساکن شد. در این مدت به آموزش موسیقی و اجرای موسیقی ایرانی مشغول بود. همچنین در سال ۱۳۷۵، محمد رضا شجریان را به عنوان آهنگساز و نوازندهٔ تار در آلبوم در خیال همراهی کرد.
وی در سال ۱۳۸۴، پس از ۲۱ سال، به ایران بازگشت و گروه خورشید را بنیان گذاشت و به همراه این گروه ۱۵ کنسرت در تهران و شهرستان‌ها و چین و فرانسه انجام داد. همچنین آلبوم‌هایی چون «من طربم» و «بیدار دلان» و «فصل باران» و «ترنجستان» و «از بودن و سرودن» و «آسمانه» را منتشر کرد.
وی در تابستان ۱۳۸۶، به همراه گروه خود و دو گروه از تاجیکستان و افغانستان، به مناسبت هشتصدمین سالگرد تولد مولانا، کنسرت‌هایی در یونسکو در پاریس اجرا کرد.مجید درخشانی از سال ۱۳۸۵، محمدرضا شجریان و گروه آوا را در کنسرت‌های اروپا، آمریکا و ایران همراهی کرد. در این دوران دو اثر به نام‌های غوغای عشق‌بازان و کنسرت محمدرضا شجریان و گروه آوا اجرا و به بازار عرضه شدند.
RIAL 50,000 – خرید
, , , ,