عنوان اخبار ...
صفحه اصلی / محصولات / صدای شاعر - دکلمه شعر / دانلودآلبوم خسروشکیبایی بنام مسافر
دانلودآلبوم خسروشکیبایی بنام مسافر

دانلودآلبوم خسروشکیبایی بنام مسافر

“مسافر” نام جدیدترین اثر مرحوم خسرو شکیبایی بازیگر سرشناس و البته فعال در امیر دکلمه خوانی است که به آهنگساز محمدرضا احمدیان و توسط انتشارات ایران گام منتشر شده است. این اثر زیبا که در آن مرحوم شکیبایی به خواندن از اشعاری از سهراب سپهری می پردازند در 8 قطعه منتشر شده است.

دکلمه‌های صدای ماندگارِ «خسرو شکیبایی» از اشعار «سهراب سپهری» به همراه موسیقی «محدرضا احمدیان» آلبوم «مسافر» را پدید آورده‌اند. در این آلبوم شاهد تلاقی صور خیال سهراب به همراهی صدای پراحساسِ شکیبایی و موسیقی عمیق احمدیان هستیم و این سه در کنار هم اثری زیبا و دلنشین را پدید آورده‌اند. این آلبوم هشت بخش دارد و موسیقی و فضاسازی، زمینه خوبی برای ارتباط با اشعار پدید آورده‌اند. نوازندگانی که در آن داشته‌اند نیز بدین فرار می‌باشند: «آندره آرزومانیان»، «محمدرضا احمدیان»، «سیاوش ظهیرالدینی»، «کریم قربانی»، «ابراهیم لطفی»، «خاچیک بابائیان»، «علیرضا خورشیدفر»، «ارسلان کامکار» و «همایون رحیمیان».

آهنگ ساز
محمدرضا احمدیان
تنظیم کننده
محمدرضا احمدیان
نوازندگان
آندره آرزومانیان، محمدرضا احمدیان، سیاوش ظهیرالدینی، کریم قربانی، ابراهیم لطفی، خاچیک بابائیان، علیرضا خورشیدفر، ارسلان کامکار، همایون رحیمیان
ترانه سرا
سهراب سپهری

امتیاز 0 از 0 رای

نظرات

captcha Refresh

محصولات مشابه

عضویت در خبرنامه

نشانی :

شماره تماس : 09052268978

ایمیل : jinomusic61@gmail.com