عنوان اخبار ...
صفحه اصلی / محصولات / کتاب صوتی / دانلودآلبوم دکلمه اشعار ارفع کرمانی اثر بهروز رضوی
دانلودآلبوم دکلمه اشعار ارفع کرمانی اثر بهروز رضوی

دانلودآلبوم دکلمه اشعار ارفع کرمانی اثر بهروز رضوی

نایاب

«ازدحام سکوت»  عنوان مجموعه‌ای از شعرهای سیدمحمود توحیدی (ارفع کرمانی) است که با دکلمه‌ی بهروز رضوی و موسیقی عمادتوحیدی ست

در این مجموعه 17 غزل از ارفع کرمانی توسط بهروز رضوی خوانده شده و با همکاری بهنام شهرکی برای هر شعر، موسیقی مستقل ساخته شده است.

این آهنگساز و نوازنده‌ی سازهای کوبه‌ای با اشاره به سازبندی مجموعه «ازدحام سکوت» اظهار کرد: «در این آلبوم از صدای سازهایی مانند پیانو، گیتار، ویلنسل، گیتارباس وهمچنین سازهای کوبه‌ای بهره گرفته شده و نوازندگی قطعات را شروین شهبازی، کریم قربانی و بهنام شهرکی برعهده دارند. آساره آسارکی و وحید اقدمی هم در اجرای بخشآوایی با ما همکاری می‌کنند. البته من هم هم نوازنده سازهای کوبه‌ای هستم.»

توحیدی در پاسخ به این‌که چرا در ساخت این قطعات از موسیقی ایرانی استفاده نکرده است، گفت: «استفاده از سازهای ایرانی به‌صورت سلو، بارها در دیگر تجربیات شعرخوانیانجام شده و بهتر این است که مخاطب، فضاهای جدید موسیقایی را به موازات شنیدن غزل فارسی تجربه کند.»آهنگساز آلبوم «کولی‌کوبی» بن‌مایه‌ی شعرهای ارفع کرمانی را اجتماعی دانست و افزود: «تجربه‌ی ساخت موسیقی برای خوانش این اشعار برایم جذاب بوده و هست. نهایتتلاش من و بهنام شهرکی در این اثر، نزدیک شدن به فضای ذهنی شاعر و معنای مورد نظر او با استفاده از سازوکاری متفاوت با کهن الگوهای موسیقی ایرانی است.»

 

8,000 تومان
امتیاز 0 از 0 رای

نظرات

captcha Refresh

محصولات مشابه

عضویت در خبرنامه

نشانی :

شماره تماس : 09052268978

ایمیل : jinomusic61@gmail.com