دانلودآلبوم رویای جادویی از علی مرعشی

در تاریخ 2017/11/29
دانلودآلبوم رویای جادویی از علی مرعشی
مجوز ارشاد: ۹۶-۳۴۶
قطعات آرامش بخش و دلنشین موسیقی با آلبوم جدید رویای جادویی از علی مرعشی
Ali Marashi – Mgical Dream -2017
اولین آلبوم رسمی علی مرعشی با نام رویای جادویی منتشر شد.اثری که با محوریت پیانو همراه است و بیشتر قطعات با تکنوازی پیانو اجرا میشود.قطعاتی که با ریتم آرام اما متنوعی که دارند شنیدنی و رویایی هستند.در قطعات مختلف صدای طبیعت همچون باران ، و یا استفاده از ساز ویلون و هارمونیکا نیز شنیده میشود که به زیبای و متنوع شدن اثر بسیار کمک کرده است.امتیاز کلی آلبوم مناسب و به عنوان یک آلبوم در سبک نیوایج از یک هنرمند ایرانی قابل ستایش است.
آلبوم «رویای جادویی» اثری از علی مرعشی است. این آلبوم شامل ده قطعه موسیقی بی‌کلام و آرامش بخش با محوریت پیانو است. فضای موسیقی در این آلبوم یاد‌آور آثار آهنگسازانی همچون ریچارد کلایدرمن است که پیوندی میان موسیقی کلاسیک با موسیقی پاپ هستند.
ناشر: شرکت موسیقی نت هشتم
کد کتابخانه ملی: ۱۹۰۱۸و
———————————————
علی مرعشی در سال ۸۲ اولین آلبوم رسمی خود به نام «آبی ترین» را روانه بازار کرد که در این آلبوم در کنار خوانندگی به عنوان نوازنده و آهنگساز نیز ایفای نقش کرده بود.
او موسیقی را از ۱۲ سالگی با ساز پیانو شروع کرد و در نزد اساتیدی همچون استاد گاگیک باباییان و استاد ارنسسو گنزالس پیانو را ادامه داد و در سال ۱۳۷۶ وارد کنسرواتوار تهران شد.
مرعشی تا به حال با ارکسترهای زیادی همکاری داشته است. جدیدترین آلبوم او «رویای جادویی» نام دارد که شامل ده آهنگ بی‌کلام برای پیانو است.
, , , , , , , , , , , ,