دانلودآلبوم رگ خواب اثرهمایون شجریان

در تاریخ 2017/10/30
دانلودآلبوم رگ خواب اثرهمایون شجریان
آهنگهای متن فیلم رگ خواب
«رگ خواب»، درامی عاشقانه و بازگوکننده‌، داستان زن جوانی به نام میناست که در برهه‌ای خاص از مسیر زندگی‌اش قرار گرفته است. او یک زندگی نافرجام مشترک را پشت سر گذاشته و از سوی پدرش نیز طرد شده است. مینا پس از تجربه‌ی تلخ این طلاق و در حالی که تحصیلش را نیز نیمه‌کاره رها کرده و به دنبال کار و سرپناه می‌گردد، با مردی آشنا می‌شود که به تصورش می‌تواند خلا عاطفی بزرگ به وجود آمده در زندگی‌اش را پر کند. بین این دو رابطه‌ای عاطفی شکل می‌گیرد که «رگ خواب» آن را با رنگ و بویی متفاوت به تصویر کشیده است. اوج احساسی این رابطه اما در سایه‌ی پیچ و تاب داستان رو به فرود می‌گذارد.
این فیلم پس از «آرایش غلیظ»، تازه‌ترین اثر کارگردان کم‌کار اما خوش‌نام سینمای ایران یعنی «حمید نعمت‌الله» است که فیلم‌هایی نظیر «بوتیک» و «بی‌پولی» را در کارنامه‌ی خود دارد. این فیلم در سی‌و‌پنجمین جشنواره‌ی فیلم فجر، سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن، بهترین جلوه‌های ویژه‌ی میدانی و بهترین عکس را از آن خود کرد و در چهار بخش دیگر نیز نامزد جایزه شد. «لیلا حاتمی»، «کوروش تهامی»، «الهام کردا»، «لیلا موسوی»، «حسین عرفانیان»، «خسرو بامداد»، «بامداد نعمت‌الله» و «حمیدرضا آذرنگ» در «رگ خواب» نقش آفرینی می‌کنند و «معصومه بیات» نویسندگی آن را بر عهده داشته است.
استفاده‌ صحیح و اثرگذار از موسیقی، از جمله مواردی است که بر گیرایی فیلم نقشی بی‌بدیل داشته است. آهنگسازی موسیقی متن این فیلم بعد از «آرایش غلیظ»، «بی‌پولی» و همچنین سریال «وضعیت سفید»، چهارمین تجربه‌ی همکاری «حمید نعمت‌الله» با «سهراب پورناظری» به شمار می‌رود که با صدای «همایون شجریان» نیز همراه شده است. «همایون شجریان» نیز پیش‌تر در فیلم آرایش غلیظ با پورناظری و نعمت‌الله همکاری کرده بود.

تک‌نوازان
سه‌تار:
تهمورس پورناظری
کمانچه:
سهراب پورناظری
پیانو:
هوشیار خیام
ویولن:
بردیا کیارس
ویولنسل:
شمین کاراسکو


هم‌نوازان
نی:
پاشا هنجی
سنتور:
مهیار طریحی
تار:
میلاد محمدی
گیتاربیس:
آرین کشیشی
گیتار الکتریک:
عادل روح‌نواز
درامز:
امیرمیلاد نیک‌زاد


پیانو:

 


رضا صادقی