دانلودآلبوم زیباتراز ماه ازگروه کوبانگ

در تاریخ 2017/12/10
دانلودآلبوم زیباتراز ماه ازگروه کوبانگ
چنانچه حق نشر این فایل  برای شرکت خاص یاهنرمند یا گروه موسیقی  است و تقاضای حذف آن را دارد ما را مطلع سازد تا از روی سایت حذف گردد. 
آلبوم زیباترازماه عاشقانه‌ای‌ است که در آن با بکارگیری ملودی‌های ساده و روان و اشعار ماندگاری از شاعرانی چون سیف فرقانی، هوشنگ ابتهاج، مولانا و حمید مصدق تلاش دارد تا ضمن حفظ ارزش‌های هنری، شنوندگان خاص و عام را در برگیرد. صدای گرم و رسای علیرضا شاه محمدی که پس از پانزده سال اکنون اثر رسمی دیگری از او منتشر می‌شود، زینت بخش این اثر هنری است.
داریوش اسحاقی (دف و تنبک)، فریبا اسحاقی (کوزه و پرکاشن)، میثاق اسحاقی (تار و بمتار)، علی ثنایی (گیتار و گیتارباس) در قطعات ای اهل شهر، سروناز عدیدار عچنگ شکسته، ابر و باد و باران، خاطره، زیرخاکستر،‌ رنگ شرقی، جدایی و شب رفت هنرنمایی کرده‌اند.
صدابرداری زیباترازماه با میثاق اسحاقی و محمد جواد سام نژاد و آرمین کارباف همراه میکس و مسترینگ و طراحی گرافیک از علیرضا مهیجی است.

——————————————

گروه کوبان که در سال ۱۳۸۳ توسط داریوش اسحاقی در مشهد مقدس تاسیس شد. این گروه فعالیت‌های خود را با انجام کنسرت‌هایی در داخل و خارج از کشور ادامه می‌دهد و تاکنون پنج عنوان آلبوم موسیقایی تولید و نشر داده است.

, ,