دانلودآلبوم فقط آرزو کن اثری از: علیرضا قمیشی

بازدید: 88 بازدید
دانلودآلبوم فقط آرزو کن اثری از: علیرضا قمیشی
دانلودآلبوم فقط آرزو کن اثری از: علیرضا قمیشی
بعد از مدت‌ها از انتشار آلبوم «اسیر» آلبوم «فقط آرزو کن» از «علیرضا قمیشی» منتشر شده است. آهنگسازی قطعات این آلبوم پاپ با علی رهبری، میلاد ترابی و علیرضا قمیشی بوده است. تنظیم‌ها را نیز علی رهبری، آرین بهاری و میلاد ترابی انجام داده‌اند. «فقط آرزو کن» هشت آهنگ دارد و سبک آهنگسازی و خوانندگی کار شباهت زیادی با یک هنرمند مشهور که با «علیرضا قمیشی» همنام نیز هست دارد.
ناشر: هنر اول پردیسان پاسارگاد
کد کتابخانه ملی: ۱۷۷۷۵و
—————————————–
علیرضا قمیشی (متولد ۱۳۴۹ در دزفول) خواننده و ترانه‌سرای ایرانی و فرزند سیاوش قمیشی است
علیرضا قمیشی موسیقی را از ۵ سالگی با یادگیری پیانو آغاز کرد و تا سیزده سالگی به طور جدی پیانو می‌نواخت. در ۱۴ سالگی، پس از سفر به آمریکا، به ساز درامز علاقه‌مند شد و دریافت که درامز ساز اوست. بنا بر این به یادگیری و نواختن درامز رو آورد. از ۱۶ سالگی تا ۱۹ سالگی به صورت حرفه‌ای در کلوپ‌های موسیقی معروف هالیوود، از جمله «تروبدورز»، «راکسی» و «گزاریس» با گروه‌های «سیرکس» و «جانی اند دِ جگوارز» همکاری می‌کرد و درامز می‌نواخت. او در این مدت سبکهای موسیقی «هارد راک»، «هوی متال» و «کامرشیال هوی متال» را تجربه کرد. آشنایی با تامی لی، نوازندهٔ درامز گروه «ماتلی کرو»، تأثیر بسزایی در شیوهٔ نوازندگی وی داشت.
در سال ۱۳۶۸ که به ایران بازگشت، بیست ساله بود؛ و در سال ۱۳۷۶ که عضو اولین گروه موسیقی پاپ در جزیره کیش شد، ۲۸ سال داشت. او که ۵ سال عضو آن گروه بود، در این مدت قطعاتی ساختهٔ خود و اعضای گروه و نیز قطعاتی از دیگران را می‌نواخت، در سال ۱۳۸۱ از گروه جدا شد و به ساخت قطعات موسیقی خود رو آورد. در سال‌های ۱۳۸۴ و ۱۳۸۵ کار آهنگسازی و تنظیم آلبوم اسیر را با همکاری سیروان خسروی انجام داد. این آلبوم، توسط شرکت آوای باربد، در سال ۱۳۸۹ منتشر شد تا آنچه که تجربه شده بود باز هم تجربه شود. در حال حاضر علیرضا قمیشی به آهنگسازی، خوانندگی، ترانه‌سرایی و نوازندگی سازهایی نظیر پیانو، درامز، تومباف پرکاشن و الکترو پرکاشن مشغول است.

مطالعه بیشتر