دانلودآلبوم مرگ خاموش از فرشید اعرابی

در تاریخ 2017/07/10
دانلودآلبوم مرگ خاموش از فرشید اعرابی
مجوز ارشاد: ۱۳۹۶-۳۸
فرشید اعرابی که مثل همیشه علاوه بر خوانندگی، آهنگسازی، تنظیم و نوازندگی گیتار الکتریک را انجام داده است درباره این آلبوم می‌گوید: «ضبط، میکس و مستر آلبوم «مرگ خاموش» توسط هادی کیانی انجام شده که علاوه بر آن به عنوان نوازنده کیبورد نیز در این اثر حضور دارد. نیما نواپور (درامز) و محمد نیک (گیتارباس) دیگر نوازندگان این آلبوم هستند.»

عباس‌ روشن‌زاده ترانه‌سرای سه آلبوم قبلی اعرابی، این باز نیز در بخش کلام با او همکاری کرده است. یک ترانه از این آلبوم را هم محمد مفتاحی سروده و علی مومنیان نیز به عنوان خواننده مهمان در یک قطعه با فرشید اعرابی همخوانی کرده است.

مرگ خاموش
اثری از: فرشید اعرابی
ناشر: حمید اسفندیاری نیا
کد کتابخانه ملی: ۱۸۳۸۲و

 

————————————————————–

فرشید اعرابی (زاده‌ی ۱۳۴۹ تهران) نوازنده، آهنگساز، خواننده و تنظیم کننده‌ی متال، هوی متال و راک اهل ایران است. او به نوازندگی گیتار الکتریک شهرت دارد.
فرشید اعرابی نوازندگی گیتار را از سال ۱۳۶۸ شروع کرد و فعالیت حرفه‌ای خود را از سال ۱۳۷۴ آغاز کرد. وی نخستین آلبوم هوی متال ایرانی با کلام فارسی را در سال ۱۳۸۲ با نام پنهان منتشر کرد. از این رو وی را پدر هوی متال فارسی می‌نامند. او تنظیم موسیقی و همچنین نوازندگی کلیه سازها را در این آلبوم خود بر عهده داشت. آلبوم دوم او سکوت راوی و همچنین آلبوم سوم او به رنگ شب نام دارد. آلبوم چهارم او بعد از مدت‌ها با نام مرگ خاموش در تاریخ ۱۶ تیرماه ۱۳۹۶ خورشیدی در شهر کتاب ابن‌سینا و در تهران رونمایی و عرضه شد.
فرشید اعرابی نخستین موزیک ویدیوی هوی متال فارسی را در سال ۱۳۹۳ با نام فریاد کن به کارگردانی علی احتمامی از آلبوم به رنگ شب منتشر کرد. او از معدود موزیسین‌های ایرانی است که اکثر شاگردان وی، نوازندگان معروف و موزیسین‌های ایرانی هستند. خواننده ایرانی رضا یزدانی نیز از شاگردان او بوده است. وی همچنین موسیقی فیلم بادام‌های تلخ را ساخته است. فرشید اعرابی از مدرسان گیتار الکتریک ایرانی نیز هست
فرشید اعرابی تا کنون ۳ کنسرت در تهران برگزار کرده است. اولین بار در در اریکه ایرانیان و دیگری در سالن برج میلاد. پس از دومین کنسرت او، تا ۵ سال به دلایل نامشخص مجوز کنسرت به او داده نشد. اما پس از ۵ سال فرشید اعرابی بار دیگر توانست مجوز کنسرت بگیرد و در خرداد ماه سال ۱۳۹۵ در برج آزادی کنسرت برگزار کند.
, ,