دانلودآلبوم موسیقی رازِ آوازِ هزاراثر گروه موسیقی هَزار آوا

بازدید: 299 بازدید
بزودی در سایت قرارداده می شود
آلبوم موسیقی «رازِ آوازِ هَزار» اولین آلبوم گروه موسیقی «هَزار آوا» در ونکوور است. این گروه در سال ۲۰۱۶ توسط امیر اسلامی (آهنگساز و نوازنده نی) در ونکوور پایه گذاری شد. محور اصلی این گروه، طراحی آوازهای سه صدائی برای ۳ خواننده خانم (آتوسا نزاکتی، بنفشه فرهمند و پگاه شرکت) است. این آلبوم در ونکوور ضبط و تولید شده و کلیه عوامل آلبوم در ونکوور کانادا زندگی میکنند.
آلبوم موسیقی «رازِ آوازِ هَزار» اولین آلبوم گروه موسیقی «هَزار آوا» در ونکوور است. این گروه در سال ۲۰۱۶ توسط امیر اسلامی (آهنگساز و نوازنده نی) در ونکوور پایه گذاری شد. محور اصلی این گروه، طراحی آوازهای سه صدائی برای ۳ خواننده خانم (آتوسا نزاکتی، بنفشه فرهمند و پگاه شرکت) است. این آلبوم در ونکوور ضبط و تولید شده و کلیه عوامل آلبوم در ونکوور کانادا زندگی می کنند.
در اولین آلبوم این گروه ۱۳ قطعه وجود دارد. ۹ قطعه به آهنگسازی امیر اسلامی، ۲ قطعه به آهنگسازی مریم سروش نسب، ۱ قطعه به آهنگسازی محمد امینی و ۱ قطعه (تصنیف ایران) ساخته درویش خان است که با تنظیمی جدید توسط امیر اسلامی در آلبوم قرار گرفته است.
اشعار آلبوم از شاعران بزرگی چون مولانا، سعدی، عطار، ملک الشعرای بهار، عراقی، فریدون مشیری، فروغ فرخزاد و حسین منزوی است.
هنرمندان این آلبوم عبارتند از:
امیر اسلامی: آهنگساز و نوازنده نی
آتوسا نزاکتی، بنفشه فرهمند و پگاه شرکت: آواز
مریم سروش نسب: تار، سه تار و رباب
محمد امینی: کمانچه
مرجان آل خمیس: قیچک آلتو
نگین آثاری مقدم: قانون
فرناز اوحدی: هندپن و هارپ
رضا صادقی: سنتور
بردیا صادقی: سازهای کوبه ای (تنبک، دف، دایره، بندیر و کوزه)
علی سجادی: عود
حامد افشاری: قیچک باس
ضبط این اثر در استودیو East West Track و با مدیریت رضا صادقی در ونکوور انجام شده است.

مطالعه بیشتر