عنوان اخبار ...
صفحه اصلی / محصولات / کنسرت موسیقی / دانلودکنسرت استاد شجریان و گروه آوا غوغای عشق بازان
دانلودکنسرت استاد شجریان و گروه آوا غوغای عشق بازان

دانلودکنسرت استاد شجریان و گروه آوا غوغای عشق بازان

کنسرتی کامل و  نایاب     شامل 9 پارت و حجم 6 گیابایت 

کنسرت تصویری «محمدرضا شجریان و گروه آوا» توسط شرکت دل‌آواز در سال 87 منتشر شده است. این مجموعه شامل دو بخش است؛ بخش اول، با نام «سخن عشق»، شامل قطعاتی از ساخته‌های محمدرضا شجریان و مجید درخشانی براساس اشعاری از سعدی است. بخش دوم نیز، که غوغای عشقبازان نام دارد، قطعاتی از محمدرضا شجریان و سعید فرج‌پوری با اشعاری از سعدی را دربرمی‌گیرد. این کنسرت برای بزرگداشت سعدی برگزار شده بود و مانند اغلب کنسرت‌های استاد شجریان، تصنیف مرغ سحر خاتمه بخش کنسرت بود. نوازندگان این کنسرت همایون شجریان (تنبک)، مجید درخشانی (تار)، سعید فرج‌پوری (کمانچه)، محمد فیروزی (عود) و حسین رضایی‌نیا (دف) اعضای گروه آوا هستند. در این اجرا همایون شجریان نیز پدر را در آواز همراهی کرده است. قطعات این آلبوم در دستگاه‌های ماهور، شور و آواز افشاری اجرا شده است. اگر شما نیز موفق به تماشای اجرای زنده این کنسرت نشده‌اید، این آلبوم تصویری را از دست ندهید.

سخن عشق، نام آلبوم موسیقی سنتی ایرانی است با صدای محمدرضا شجریان که با همکاری گروه آوا در دستگاه ماهور اجرا شد. در این آلبوم تصنیف «سرو چمان» از ساخته‌های محمدرضا شجریان بار دیگر توسط گروه آوا اجرا شد. اشعار این آلبوم برای گرامیداشت استاد سخن سعدی از این شاعر ایرانی انتخاب شده بود. آلبوم مربوط به کنسرت محمدرضا شجریان و گروه آوا که در سال 1386 منتشر شد، داری دو بخش بود که بخش اول آن تصنیف «سخن عشق» در دستگاه ماهور و بخش دوم «غوغای عشق‌بازان» در افشاری اجرا شده بود.

غوغای عشق‌بازان یکی از آلبوم‌های مشترک محمدرضا شجریان و همایون شجریان است که درسال 1385 در دستگاه شور و افشاری اجرا و در مرداد 1386 منتشر شد آهنگ‌های این آلبوم توسط گروه آوا به سرپرستی سعید فرجپوری اجرا شد. این آلبوم به صورت زنده نیز در سال 1386 در بخشی از یک کنسرت برگزار شده و اثر تصویری در مجموعهٔ کنسرت محمدرضا شجریان و گروه آوا منتشر شده است.

هنرمندان
محمدرضا شجریان: آواز
همایون شجریان: آواز و تنبک
محمد فیروزی: عود(بربط)
سعید فرجپوری: کمانچه
مجید درخشانی: تار
حسین رضایی‌نیا: دف و دایره

قطعهٔ دیدار (آهنگ: سعید فرجپوری)
قطعهٔ پنج ضربی، آهنگ: محمدرضا شجریان، غزل: سعدی
آواز دیلمان، غزل: سعدی
تصنیف شور {در فراق} آهنگ: محمدرضا شجریان، غزل: سعدی
ساز آواز افشاری، غزل: سعدی
چهارمضراب افشار رقص پروانه، آهنگ: سعید فرجپوی
ادامهٔ ساز و آواز
تصنیف افشاری ساقیا، آهنگ: سعید فرجپوری، غزل: مولانا
ساز و آواز قرائی، غزل: سعدی
تصنیف افشاری بادهٔ عشق، آهنگ محمدرضا شجریان، غزل: سعدی

2 DVD

15,000 تومان
ارسال پستی : 40,000 تومان
امتیاز 0 از 0 رای

نظرات

captcha Refresh

محصولات مشابه

عضویت در خبرنامه

نشانی :

شماره تماس : 09052268978

ایمیل : jinomusic61@gmail.com