دانلودکنسرت گروه موسيقي باران وعليرضا قرباني

در تاریخ 2017/10/22
دانلودکنسرت گروه موسيقي باران وعليرضا قرباني
کنسرت علیرضا قربانی و گروه باران در سالن کدوگن هال لندن
آواز:
علیرضا قربانی
دستگاه موسیقی:
بیات ترک
نوازندگان:
گروه باران, فرشاد محمدی:سنتور, حمید قنبری:تنبک, محمدرضا ابراهیمی:تار, سینا جهان آبادی:کمانچه, حسین زهاوی:دف, یوسف محمود:طبلا, تیگران الکسانیان:دودوک, :بالابان
توضیحات:
قطعات: تصنیف نقش صورت – آواز – ای عاشقان – تصنیف وطن من – ندای آغاز – مرکب آواز – چهل رنگ – نغمه دیدار – رویا – نغمه محلی

————————————————————-

علی‌رضا قربانی (زاده ۱۵ بهمن ۱۳۵۱ در تهران)، خوانندهٔ موسیقی سنتی ایرانی است. وی در ارکستر ملی ایران به رهبری فرهاد فخرالدینی آواز و تصنیف می‌خواند.
وی از دوران کودکی به مدت چندین سال به فراگیری هنر قرائت قرآن نزد استادان مختلف پرداخت و در این راه موفق به کسب مدارج مختلف گردید.
تصانیف قدیمی را از کودکی با علاقهٔ فراوان می‌خواند، با موسیقی اصیل ایرانی رشد کرد و از سال ۱۳۶۳ به طور جدی به فراگیری ردیف آوازی، تلفیق شعر و موسیقی، بینش و زیبایی شناسی در آواز ایران پرداخت. وی در این راه از محضر خسرو سلطانی، بهروزعابدینی، مهدی فلاح، حسین عمومی و احمد ابراهیمی و رضوی سروستانی بهره‌مند گردید.
علی‌رضا قربانی تاکنون در بسیاری از فستیوال‌های مهم موسیقی در نقاط مختلف دنیا به اجرای برنامه پرداخته‌است که حاصل برخی از این اجراها به صورت لوح فشرده در اروپا انتشار یافته‌است.
از سال ۱۳۷۸ به عنوان خواننده ارکستر ملی ایران به رهبری فرهاد فخرالدینی به اجرای برنامه‌های متعدد در داخل و خارج از کشور پرداخته‌است.
آشنایی و معاشرت وی با استادان علی تجویدی و فرهاد فخرالدینی دریچه‌های جدیدی از دنیای موسیقی ایران را به رویش گشود و تجربه‌های جدیدی از موسیقی ایرانی با نام‌های موسیقی گلها، برگ سبز و شاخه گل‌های رادیو را تجربه کرد.
, , , ,