دانلود آلبوم آوازهایی برای گیتاراثر سهیل نفیسی

در تاریخ 2020/02/27
بزودی
Download New Album Soheil Nafisi – Avaz Guitar
نفیسی که با آلبوم ریرا و استفاده از اشعار نو و سپید برای آثارش شناخته می‌شود هنرمندی گزیده کار است که مخاطبانش را همیشه چند سالی منتظر می‌گذارد و در نهایت با دستی گر بازمی‌گردد. او پس از ریرا با استفاده از اشعار ابراهیم منصفی بعد دیگری از ذهنیت و توانش را نشان داد. پس از آن با چنگ و سرود به رویکردش در ریرا بازگشت و البته تنظیم‌های متفاوتی ارائه داد. در آخرین گام هم با غزلیات حافظ خنیاگری شهری‌اش را کامل کرد. ریرا دومین آلبوم پرفروش نشر هرمس تا امروز است.
آثار نفیسی نگاه جدیدی به شعر نو و موسیقی پاپ را در خود داشت که توانست بسیار از مخاطبان جدی موسیقی و روشنفکران را به خود جذب کند. نگاه مینیمال او به نوازندگی و آواز در تمام آثارش وجود دارد و شاید همین یکی از دلایل واکنش مثبت مخاطب است.
مجموعه‌ی آثار نفیسی که شامل چهار آلبوم است به همت افشین معصومی مدیر نشر نغمه حصار در یک پکیج جمع آوری شده و به زودی در دسترس مخاطبان قرار می‌گیرد. آنچه در ادامه می‌خوانید بخش‌هایی از صحبت‌های معصومی در رابطه با این مجموعه است:
«پکیج آماده شده مجموعه‌ای نفیس از آلبوم‌های سهیل نفیسی است با نام آوازهایی برای گیتار. چهار آلبوم در این مجموعه قرار دارد که در واقع تمام آلبوم‌های رسمی سهیل نفیسی هستند؛ ریرا، چنگ و سرود، ترانه‌های جنوب و طرح نو. ریرا و چنگ و سرود پیش از این از طریق انتشارات وزین هرمس منتشر می‌شد حالا پس از اتمام این قرار داد از ابتدای زمستان امسال انحضار انتشارش در اختیار نشر نغمه حصار قرار گرفت. طرح نو هم پیش از این از طریق انتشارات نغمه حصار منتشر می‌شد. آلبوم ترانه‌های جنوب با اشعار ابراهیم منصفی متعلق به نشر ماهریز است که با رایزنی‌های انجام شده توانستیم تعدادی آلبوم خریداری کنیم و در پک‌های موجود قرار دهیم.
, , ,