عنوان اخبار ...
صفحه اصلی / محصولات / آلبوم بی کلام کلاسیک ایرانی / دانلود آلبوم بابک شهرکی و آندره آرزومانیان بنام آخرین آواز عشق
دانلود آلبوم بابک شهرکی و آندره آرزومانیان بنام آخرین آواز عشق

دانلود آلبوم بابک شهرکی و آندره آرزومانیان بنام آخرین آواز عشق

هم نوایی بی نظیر پیانو و ویلون در آلبوم آخرین آواز عشق اثری از بابک شهرکی و آندره آرزومانیان

Andre Arzumanyan & Babak Shahraki – The Last Love Song (2015) 11Track

پیانو، ویولن، پیانو، ویولن، پیانو پیانو پیانو، ویولن، ویولن، ویولن و گاهی هم کمانچه. «آخرین آواز عشق» روایت دو نوازنده از آهنگ های عاشقانه ارمنی است: آندره آرزومانیان و بابک شهرکی.
پنج سال از درگذشت آندره آرزومانیان، نوازنده چیره دست پیانو در یک شب گرم خرداد ماه می گذرد و «آخرین آواز عشق» شامل مجموعه ای از دونوازی های آندره و بابک شهرکی، نوازنده ویولن، ده سال پس از ضبط و در پنجمین سالگرد فوت پیانیست فقید، توسط موسسه فرهنگی هنری آوای باربد منتشر شده است.
هر ده قطعه این آلبوم، ساخته آهنگسازانی ارمنی هستند: از آرنو باباجانیان و روبرت امیرخانیان گرفته تا ادگار هوهانسیان. برخی از این قطعات مثل قطعه «نسیم» ساخته گوسان شاهن، از ملودی های شناخته شده ارمنی هستند. ریتم قطعه «بلوغ عشق» تندتر از سایر قطعات است و قطعه «قدر عشقت را ندانستم» با حضور کمانچه، ملودی شرقی تری دارد. اغلب قطعات آلبوم «آخرین آواز عشق» نام هایی عاشقانه دارند: رویای فریبنده، دخت زیبای ایروان، چشمان ارمن و … .
آندره آرزومانیان که در کارنامه هنری خود سابقه همکاری با افرادی چون مسعود کیمیایی، فریبرز لاچینی، بابک بیات، مجید انتظامی و … را دارد، نوازندگی پیانو در فیلم های متعددی مثل «از کرخه تا راین»، «بوی پیراهن یوسف»، «آژانس شیشه ای» و … را بر عهده داشته است. بابک شهرکی، شاگرد استاد همایون خرم هم تا کنون آلبوم های متعددی را منتشر کرده و عنوان نوه هنری استاد ابوالحسن صبا را از آن خود کرده است.
در کاور آلبوم، علاوه بر یادداشت هایی از پیروز ارجمند و میرعلیرضا میرعلی نقی، عکس هایی از آرزومانیان و شهرکی و تصویری از دونوازی دو هنرمند در فضایی نیمه تاریک و شاعرانه دیده می شود و تصویری از دو برگ خزان زده در کنار یکدیگر؛ استعاره ای از دو نوازنده شاید.

آهنگ ساز
ادگار هوهانسیان، گوسان شاهن، آرنو باباجانیان، آلکساندر عجمیان، روبرت امیرخانیان، سایاد نوا
نوازندگان
آندره آرزومانیان، بابک شهرکی

امتیاز 0 از 0 رای

نظرات

captcha Refresh

محصولات مشابه

عضویت در خبرنامه

نشانی :

شماره تماس : 09052268978

ایمیل : jinomusic61@gmail.com