دانلود آلبوم به یاد گذشته اثرجمشید عندلیبی

در تاریخ 2019/04/17
نایاب و با کیفیت اصلی
آلبوم موسیقی سنتی به یاد گذشته ۱ و ۲ اثر جمشید عندلیبی
آلبوم موسیقی سنتی به یاد گذشته، در بردارنده تکنوازی های استاد جمشید عندلیبی نوازنده چیره دست ساز نی است  این آلبوم دارای ۲ کاست می باشد که در دو کاست در فایل دانلودی موجود است.
بصورت تراک بندی شده
کاست شماره یک آلبوم “به یاد گذشته” شامل تکنوازی های نی در آواز بیات ترک، دستگاه سه گاه و آوازی افشاری در روی الف آن و سپس در روی ب شامل تکنوازی های نی جناب عندلیبی در آواز دشتی می باشد. آلبوم کاست شماره ۲ به یاد گذشته نیز شامل آواز ابوعطاء و دستگاه ماهور در روی الف آن و سپس در روی ب آواز بیات اصفهان و دستگاه سه گاه را خواهیم شنید. تمامی قطعات اجرا شده از گردآوری شده توسط استاد ابوالحسن صبا هستند که توسط جناب عندلیبی برای ساز نی تنظیم و سپس به زیبایی اجرا شده است.

جمشید عندلیبی اسفند ۱۳۳۶ در سنندج متولد شد. ابتدا نواختن نی را بدون استاد فرا گرفت سپس با حضور در دانشگاه تهران و آشنایی با استاد «حسین عمومی» به ادامه فراگیری نی پرداخت. نصرالله ناصح پور، نورعلی برومند، حسن کسایی، محمد رضا لطفی و محمد رضا شجریان از دیگر اساتید او هستند. عندلیبی در سال ۱۳۵۷ با همکاری هنرمندانی چون حسین علیزاده، پرویز مشکاتیان و ناصر فرهنگ فر کانون فرهنگی چاووش و گروه عارف را بنیان گذاشت. او در آثاری چون «بیداد»، «نوا»، «دستان»، «یاد ایام»، «رسوای دل»، «پیام نسیم»، «دل مجنون» و «سروچمان» با محمد رضا شجریان همکاری داشته است. همچنین آلبوم های «مهمان تو»، «پاییز نیزار» و «مونس جان» از جمله فعالیت های او درعرصه آهنگسازی هستند. وی نوازنده اثر جاودان نینوا بوده است.
RIAL 45,000 – خرید
, , ,