دانلود آلبوم بی کلام سفرکارمشترک مودی و امیرامیری

در تاریخ 2018/01/26

دانلود آلبوم بی کلام سفرکارمشترک مودی و امیرامیری

نایــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــاب
بین موزۀ اموی مودی امیری مرزهای بین شرق و غرب وجود ندارد، دو نفره از امیر امیری (سنتور) و ریچارد موودی (ویولا) وجود دارد. امیری و مودی با الهام از تنوع و ماندگاری بین آموزش زبان کلاسیک و جاز فارس و فارس و غربی، یک عنصر جذاب و متمایز ترکیبی از موسیقی سنتی ایرانی با سبکهای معنوی جاز، کلاسیک، هند و مدرن ایجاد کرده اند. امیری (کانادا-ایران) و مودی (کانادا) در سال ۲۰۱۱ ملاقات کردند و در همکاری خود تلاش کردند تا مرزهای زمینه های موسیقی متنوع خود را گسترش دهند. متعادل سازی سنت و نوآوری و پیدا کردن این که امکانات بی حد و حصر هستند، مودی امیری قبلا به خاطر تأثیرات پیشگامانش در صحنه موسیقی بین المللی شناخته شده است.
برای اولین بار در فوریه ضبط اولیه “صفر” در ارتباط باشید.
مودمی امیری، آهنگساز موسیقی، دو آهنگ مودی امیری، آهنگهای مختلفی را به شما می آموزد که در آن آهنگ ها و آهنگ های خود را به یاد می آورید، امیر امیری و سارتر و ریچارد مودی آلبوم.
این مجموعه دارای چندین بخش از مجموعه های مختلفی می باشد که از جمله آن ها می توان به موارد ذیل اشاره کرد: موزیک های منحصر به فرد و منحصر به فرد، موزیک ها و موزیک های سنتی را برای شما به ارمغان می آورد و از آن لذت ببرید.
امیری و مودی در حال حاضر در حال ساخت مجسمه های سبک و سبک هستند و از این رو می توان از آن برای ساخت مجسمه های مجلل بین المللی استفاده کرد.

ا

—————————————————————————-

 

امیر امیری در تهران، ایران متولد شد،  او همچنین موسیقی کلاسیک هند (Regas) را با معلمان Ravi Shankar و Nusrat Fateh Ali خان مطالعه کرد. از زمان ورود به کانادا و از فرصت برای کار با نوازندگان کلاسیک غربی با باب بکر، ادگار میر و دیوید تاکنو استقبال کرده است و همچنین با هیو فریزر، دارسی فیلیپ گری، مایک مولی، جان استاتچ و بیل کل، همکاری کرده است.
امیر به عنوان یک نوازنده / آهنگساز برای تولید تئاتر «ادیسه» (برنامه تئاتر مرکز هنرهای معاصر Banff و تئاتر جوانان مانیتوبا برای جوانان)، تئاتر مرکز تئاتر مانیتوبا، گروه تئاتر VIA Danceworks، Productions، Decisly Jazz Danceworks، Alberta Ballet، University of Calgary کار کرده است. برنامه رقص امیر توسط رادیو CBC سفارش داده شده و همچنین برای سنتور و ارکستر ساخته شده است. او سال ۲۰۰۳ هنرمند سال از برنامه CBC Galaxie Rising Stars اهدا شد

, , ,