دانلود آلبوم تلاطم اثر گروه نواک Novak Ensemble

نایاب
هنرمندان گروه :

Hesam-Naseri

mina-deris

mehdi-abbasi

حسام ناصری در سال 1986 در قزوین متولد شد ، وی یادگیری موسیقی را با نوازندگی گیتار در انجمن موسیقی وزارت فرهنگ در قزوین ، زادگاهش هنگام 10 سالگی ، شروع کرد. پس از مدتی او فلوت را به عنوان ساز اصلی خود انتخاب کرد و شروع به یادگیری فلوت کلاسیک با آقای ناصر رحیمی و برخی دیگر از استادان خود در تهران کرد. حسام کنسرت های زیادی با چندین ارکستر و گروه در ایران و سایر کشورها داشت و همچنین وی در زمینه آهنگساز ، موسیقی آرانگر ، مجری و مهندس صدا مانند علیرضا قربانی ، آلیم قاسیموو و غیره در موسیقی و تجربیات زیادی با نوازندگان بزرگ ایرانی و بین المللی تجربه کرد. آلبوم ها و کنسرت ها ، طی 10 سال گذشته. در حال حاضر او به عنوان آهنگساز موسیقی الکترونیک و نوازنده مشتاق شناخته می شود (مشتاغ ابزاری تازه مخلوط ایرانی است).
حسام ناصری سعی کرده است که ملودی های موسیقی شرقی و موسیقی الکترونیکی را در آثارش ادغام کند و وی “گروه نووک” را در سال 2016 بر اساس تجربیات جدید در موسیقی شرقی به ویژه موسیقی ایرانی تأسیس کرد. وی با اجرای کنسرت های مختلف در کشورهای مختلف اروپا ، آسیا و آفریقا در سال های 2017 و 2018 می توانست موسیقی و ساز خود “مشتاق” را معرفی کند.
وی در تابستان سال 2018 به عنوان بخشی از وزارت فرهنگ فرانسه و بورسیه فرهنگی ACCR ، هنرمند برنامه ادیسه بود و عضو رسمی SAFPEM – FMICA Organizators (خاورمیانه و اروپا ویژه انستیتوی هنرهای معاصر) در فرانسه و کانادا است.

جهت دانلود اثر اکانت ویژه خریداری کنید

ابتدا ثبت نام کنید و بعد اکانت ویژه تهیه کنید.


مطالعه بیشتر