دانلود آلبوم حضوری بی انتها اجرای زنده سامی یوسف در آذربایجان ۲۰۱۹

در تاریخ 2020/04/01
سامی یوسف (سیامک رادمنش)
Azerbaijan: A Timeless Presence
همراهی نوازندگان و خوانندگان آذربایجانی با سامی یوسف
  • Kanan Bayramli
    Sami Yusuf
    Samira Aliyeva
    Sevda Alekperzadeh
    Tayyar Bayramov
———————————————————————–
سامی یوسف (سیامک رادمنش) (زادهٔ ۲۱ ژوئیهٔ ۱۹۸۰) تهیه‌کننده، آهنگساز، ترانه‌سرا و خواننده ایرانی-بریتانیایی است که در ترانه‌هایش به مضامین معنوی می‌پردازد.وی فرزند
بابک رادمنش آهنگ ساز و ترانه‌سرای ایرانی است.
سامی یوسف معتقد به اینترناسیونالیسم اسلامی است. او از سوی مجله تایم آمریکا به عنوان «بزرگترین ستارهٔ پاپ اسلام» و از سوی مجله گاردین انگلستان «ستاره پاپ مقدس»
معرفی شده‌است.
تاکنون از سامی یوسف هفت آلبوم موسیقی و چندین تک‌آهنگ منتشر شده‌است. آخرین آلبوم او «برکت» نام دارد.
سامی یوسف در سال ١٣٥٩ در تهران در جمع والدین آذربایجانی متولد شد. پدربزرگ و مادربزرگ او اهل باکو ، جمهوری آذربایجان هستند. پدربزرگ و مادربزرگ وی هنگام بازپس گیری توسط بلشویکها پس از جنگ جهانی اول باکو را ترک کردند. او فرزند بابک رادمنش است. او در کودکی به همراه خانواده‌اش به انگلستان مهاجرت کرد و در همان اوایل کودکی با سازهای پیانو، ویولن و سازهای ایرانی چون تار و سنتور آشنا می‌شود. سامی در ۱۸ سالگی به فرهنگستان سلطنتی موسیقیدر لندن، یکی از معتبرترین آکادمی‌های جهان در زمینه موسیقی رفت تا موسیقی را به شیوهٔ تخصصی بیاموزد. سامی یوسف هدفش را ایجاد تفاهم بین فرهنگ‌ها از طریق ترویج ارزش‌های جهانی و تجلیل از روح انسانی می‌داند. موسیقی او غالباً دربر گیرندهٔ ترانه‌هایی است با مضامین اسلامی و معنوی. وی همچنین از موضوعات اجتماعی و بشر دوستانه در موسیقی خود استفاده می‌کند.
عده‌ای موفقیت سامی یوسف را به علت چهره او یا کلیپ‌هایی که از آهنگ‌هایش ساخته می‌شود، می‌دانند اما بی شک مضامین اجتماعی، آرمان‌گرایانه و اعتراضی ترانه‌ها و آهنگ‌هایش هم در این موفقیت، بخصوص در موسیقی جهان اسلام، بی‌تأثیر نیست.
سامی یوسف به زبان‌های انگلیسی، ترکی آذربایجانی، ترکی استانبولی، کردی سورانی، فارسی، اردو، مالایی و عربی و هندی و فارسی ترانه‌هایی خوانده‌است.
, , , , , ,