دانلود آلبوم رهرو اثر سلمان سالک، مجید علیزاده

در تاریخ 2018/04/02
چنانچه حق نشر این فایل برای شرکت خاص یاهنرمند یا گروه موسیقی است و درخواست حذف آن را دارد ما را مطلع سازد تا از روی سایت حذف گردد.
آلبوم «رهرو» حاصل همنوازی «سلمان سالک» و «مجید علیزاده» است. «سلمان سالک» یکی از نوازنده های توانای تار است. وی سال ها پژوهش عملی و نظری در حوزه موسیقی قدیم داشته و دارای فعالیت های مختلفی از جمله چند آلبوم، سخرانی، مقاله و کتابی در زمینه مبانی نظری موسیقی ایرانی می باشد. آلبوم «خروشان» که قبلا از وی منتشر شده بازسازی تکنوازی های «درویش خان» است. در «تار در آغوش» مانند دوره قاجار تار را بر روی سینه نواخته است..آهنگسازی آلبومی به نام « زندان شب یلدا» به خوانندگی «وحید تاج» را نیز بر عهده داشته است.
———————————————————————
«سلمان سالک» متولد ۱۳۵۹ نوازنده و مدرس تار و سه تار، پژوهشگر در زمينه ديسكوگرافي ومباني نظري موسيقي ايراني، فارغ التحصيل رشته موسیقی از دانشكده هنرهاي زيبا دانشگاه تهران است. وي نوازندگي را از کودکي با آموزش تمبک نزد «غلامرضا مشايخي» آغاز کرد و در ادامه به فراگيري تار نزد آقايان «کيوان ساکت»، «ارشد طهماسبي» و «داريوش طلايي» مشغول شد. علاوه بر اين در تمامي فعاليتهاي پژوهشي اعم از برگزاري نشستهاي تخصصي ماهانه و توليد آلبومهاي پژوهشي مؤسسه «آواي مهرباني» نقش فعال و تعيين كننده دارد و عضو هیأت مدیره این موسسه می باشد. استادان دانشگاهی وی آقایان «علیرضا مشایخی»، «شاهین فرهت»، «ساسان فاطمی» و «نصراله ناصح پور» می باشند.
, , , , ,