دانلود آلبوم های مامک خادم

در تاریخ 2017/04/21
دانلود آلبوم های مامک خادم mamak khadem
ویژگی آثار مامک خادم
مامک خادم در نوجوانی به آمریکا آمد. وقتی مهاجرت به بخشی از زندگی او تبدیل شد، تصمیم گرفت به مهاجرت، مراوده، اشتراک و تفاوت فرهنگ های مختلف بعنوان امتیاز، فرصت و گنجی پربها بنگرد، بنابراین به کنکاش، جستجو و سفر پرداخت. سفر به یونان و خاورمیانه آغاز این راه طولانی است. بی دلیل نیست که اولین آلبومش جستجو نام دارد. دومین ویژگی مهم آثار مامک خادم در تلفیق موسیقی کلاسیک سنتی با انواع موسیقی های دیگر نهفته است. افزون بر آن استفاده از اشعار کلاسیک مانند آثار مولانا و ترانه های ملیت های مختلف در ایران را نیز می توان از ویژگی های آثار او دانست.
مامک خادم نوازنده و موسیقیدان ایرانی است. او از اولین کسانیست که در دهه نود میلادی در گروه اکسیم آو چویس به ترکیب و تلفیق موسیقی ایرانی با دیگر سبکها کرد.
در تهران به دنیا آمد. فرزند ارشد خانواده بود و از توجه پدر و مادرش بهره‌مند بود. در دوران کودکی به کلاس‌های رقص باله مادام لازاریان فرستاده شد. شاید بتوان گفت که این اولین جرقه‌های آشنایی وی با هنر بود. چون پدرش رئیس معدن ذغال سنگ گاجره بود، بسیاری از اوقات فراغتش در کودکی در آن منطقه سپری شد.
در همان ایام نوجوانی وارد کارگاه موسیقی کودکان و نوجوانان رادیو ملی ایران شد که رهبری آن با خانم سیمین قدیری بود. در همان ایام این موقعیت را پیدا کرد که با آموزش‌های دوره‌ای خانم پری زنگنه نواهای محلی را یاد بگیرد. در واقع این دوره پایه‌های موسیقی را در وی بنا کرد.
آلبومهای این هنرمند :
پنجره ای به رنگ
گشایش
نیایش               در آرشیو موجود نمی باشد 
پیدایش
ستایش 
جستجو             
واقعه ۱             
واقعه ۲
زمزمه راه          

 

RIAL 100,000 – خرید
, , , ,