دانلود آلبوم هوشنگ و ارسلان کامکاربنام کوچه های چوارباخ

بازدید: 142 بازدید
دانلود آلبوم هوشنگ کامکار بنام کوچه های چوارباخ
چنانچه حق نشر این فایل برای شرکت خاص یاهنرمند یا گروه موسیقی است و درخواست حذف آن را دارد ما را مطلع سازد تا از روی سایت حذف گردد.
“کوچه های چوارباخ” اثری زیبا بر پایه سازهای ایرانی و البته اجرا شده با ارکستر است. این آلبوم دارای 6 قطعه بی کلام است که توسط ارکستر اجرا شده است. سه قطعه برای عود ارکستر نوشته شده و باقی قطعات برای سنتور و کمانچه به همراه ارکستر آهنگسازی شده اند.
Hooshang Kamkar & Arsalan Kamkar – Chovarbakh Alleys 2017 | Exclusive Release
آلبوم موسیقی Chovarbakh Alleys – کوچه های چُوارباخ ( چهارباغ ) عنوان جدیدترین اثر گروه کامکار به سرپرستی هوشنگ کامکار Hooshang Kamkar به همراه ارسلان کامکار Arsalan Kamkar است. آلبوم کوچه‌های چُوارباخ با فضای چهار کنسرتو و ارکستر. بخش اول این اثر، قطعه‌ای است برای «کنسرتویِ عود و ارکستر» نوشته و تنظیم ارسلان کامکار، در بخش‌های دیگر کنسرتوی «کمانچه و ارکستر » و «سنتور و ارکستر» نوشته و تنظیم هوشنگ کامکار و در پایان قطعه‌ای با نام «دستار به دستان» که در آن تکنوازهای عود، کمانچه و سنتور از سه موومان آغازین، به هم پیوسته و با همراهی ارکستر سمفونیک، اجرا شده است. این آلبوم در ایران و توسط نوازندگان داخلی اجرا و ضبط شده است.
آهنگ ساز
هوشنگ کامکار، ارسلان کامکار
نوازندگان
سیاوش کامکار، اردشیر کامکار، ارسلان کامکار، نیریز کامکار
«کوچه های چوارباخ» تازه‌ترین اثر از خانواده هنری کامکار است. «هوشنگ کامکار» و «ارسلان کامکار» آهنگسازان این اثر بوده‌اند. این آلبوم از چهار قطعه تشکیل شده است. دو کنسرتینو یه کنسرتوی کوچ برای سازهای سنتور و کمانچه که سولسیت‌های آن «سیاوش کامکار» و «اردشیر کامکار» بوده اند و یک کنسرتو برای ساز عود که آهنگساز و سولسیت آن «ارسلان کامکار» بوده است. در قطعه آخر ساز تار نیز به دیگر سازهای استفاده شده در این مجموعه اضافه می‌شود و نوازندگی آن را «نیریز کامکار» بر عهده داشته است. در این مجموعه شاهد همکاری و مشارکت نسل جدید خانواده کامکار هستیم و این آلبوم از این نظر می‌توان قابل توجه باشد.

مطالعه بیشتر