دانلود آهنگ های انتخابی سینا سرلک

در تاریخ 2020/03/23
دانلود رایگان در ادامه مطلب
سینا سرلک خوانندهٔ موسیقی سنتی و پاپ سنتی است.
وی مدتی خوانندهٔ ارکستر موسیقی ملی ایران به رهبری فرهاد فخرالدینی بود. علاوه بر آن زمانی که نادر مشایخی به عنوان رهبر در ارکستر سمفونیک تهران فعالیت داشت؛ با این ارکستر همکاری می‌کرد. وی همچنین در ارکستر پایور نیز فعالیت داشت. علاوه بر آن او با ارکستر ملل به سرپرستی پیمان سلطانی همکاری داشته است.
وی موسیقی را از دوران کودکی زیر نظر پدر و با ملودی‌های محلی بختیاری آغاز کرد. ۷ سال بیشتر نداشت که در سریال تلویزیونی «شاخه طوبی» که از شبکه یک سیما پخش می‌شد، ترانه‌ای محلی خواند. پس از آن به صورت جدی به موسیقی پرداخت. ساز تنبک را در شهرستان الیگودرز و با حسن رضایی شروع کرد و برای تکمیل از آموزه‌های جمشید محبی استفاده کرد و سپس مدت شش سال نزد ناصر فرهنگ‌فر بود.
او در چندین دوره جشنواره فجر مقام اول آواز و تنبک را کسب کرد. بعد از مدتی از طرف قربان سلیمانی به محمد رضا شجریان معرفی شد و به مدت هشت سال ردیف‌های آوازی و تکنیک‌های صداسازی را در محضر این استاد آموخت. در کنار آواز و تنبک مدتی هم نزد کیوان ساکت تار آموخت. وی در اسفند ماه سال ۱۳۸۲از طرف سازمان ملی جوانان به عنوان جوان نمونه در حوزه هنر انتخاب شد.
سینا سرلک در چندین قطعه با محسن چاوشی همکاری کرده است.
دانلود به صورت تکی : 
۰۱ – جدایی
۰۲ – مسلخ
۰۳ – معرکه ی عشق  
۰۴ – حوالی پاییز
۰۵ – گلایه 
۰۶ – کلاغ به خونش می رسد
۰۷ – تنهایی
۰۸ – زیبای خواب آلود
دانلود به صورت یکجا
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,