دانلود البوم نفوذ از فربد یدالهی

در تاریخ 2017/07/29
دانلود البوم نفوذ از فربد یدالهی
مجوز ارشاد: ۷۸۲۳-۹۲
آلبوم موسیقی تلفیقی ‘نفوذ’ از مجموعه کارهای ساخته “فربد یدالهی” توسط موسسه فرهنگی هنری سپیدار منتشر شد و در دسترس علاقه مندان به این سبک از موسیقی قرار گرفت.
“فربد یدالهی” سازنده این اثر با اعلام این خبر در گفت و گویی اظهار داشت: این آلبوم یک آلبوم تلفیقی است که حاوی ۱۰ قطعه موسیقی است. این قطعات ‘برمودا، باد، بارقه، شوق، گفت‌و‌گو، برخورد، شوکا، فرود من، جادو و…’ نام دارند.
وی افزود: قطعات این آلبوم به صورت تکنوازی “تمبک، همنوازی تمبک، عود و سه تار، هم نوازی دلنواز، فرود و اسلاید گیتار، دونوازی تمبک و عود، هم نوازی تمبک و دی جی ری” دو اجرا و ضبط شده است.
وی با بیان اینکه از نوازندگان حرفه‌ای در ضبط این آلبوم همکاری گرفته است، تاکید کرد: نوازندگانی همچون “ویوک ساموئل (اسلاید گیتارهندی)، علی رزمی (سه تار)، امین گلستانی (عود)، رشید لاهیجی (پیانو)، پیام رونق (دی جی ری دو)” در کنار من حضور دارند که توانسته‌اند به هر چه بهتر شدم این آلبوم کمک شایان توجهی شود.
“فربد یدالهی” از نوازندگان چیره دست “تمبک”، دوره‌های آموزش این ساز را به مدت سه سال نزد استاد “محمد اسماعیلی” گذراند و بعد ازآن به محضر استاد “بهمن رجبی” راه پیدا کرد.
او توانست همراه با “بهمن رجبی” در سال ۲۰۰۲ در جشنواره سازهای کوبه‌ای کشور تایوان حضور داشته باشد. از وی تاکنون آلبوم ‘گفتگوی چپ و راست’ با همراهی “بهمن رجبی” منتشر شده است. وی همچنین سازی به نام “اودو” را ابداع کرده است و هم اکنون جزو مدرسان ساز “تمبک” به شمار می‌رود.
ناشر: فربد یداللهی
کد کتابخانه ملی: ۱۴۹۲۲و
, ,