دانلود مجموعه آلبوم های مهدی – نوازنده وآهنگساز Mehdi Discography

دانلود تمامی آلبوم های مهدی نوازنده وآهنگساز
دانلود تمامی آلبوم های مهدی نوازنده وآهنگساز

مجموعه کامل از تمامی آلبوم ها و آثار هنرمند
مطرح ایرانی مهدی – Mehdi Discography

 آلبوم بی کلام رویا – 39٫8 مگابایت
آلبوم بی کلام ادیسه – 52٫4 مگابایت
آلبوم بی کلام تصورات – 48٫0 مگابایت
آلبوم بی کلام فانتزی – 50٫8 مگابایت
آلبوم بی کلام گریز – 53٫2 مگابایت
آلبوم بی کلام تکامل – 56٫9 مگابایت
آلبوم بی کلام بهشت – 56٫7 مگابایت
آلبوم بی کلام هفت طبقه آسمان – 49٫1 مگابایت

مهدی به عنوان نوازنده و آهنگساز یکی از بهترین موسیقی دانان زمان ما است.آثار او گام جدیدی در جایگزینی برای جهان از موسیقی های بدون کلام است. ریتم های معاصر، عملکردهای متنوع غنی، آثار فوق العاده زیبا باعث انتقال احساسات او در سراسر جهان شده است که موسیقی او را دریافت کرده است.مهدی واقعا سزاوار آن است که اور را به عنوان یک نابغه نامید.مهدی اصالت ایرانی دارد و در ایران به دنیا آمده است اما اون از سن 3 سالگی به شهر نیویورگ به همرا خانواده خود رفت. مهدی در همین سنین به موسیقی های موزارت علاقمند بود.او در سن 7 سالگی سعی در آموختن پیانو گرفت که از همان سن به دلیل مهارت بالایی که نشان داد مورد توجه قرار گرفت.او طیف وسیعی از ساز های مختلف را ز جمله سازهی کوبه ایی ، سنتور ، پیانو، گیتار الکتریک و … را به خوبی اموخت.اما به گفته ی خود وی او synthesizer را می پسندد و از سبک های جدید استقبال میکند و دوست دارد و برای اینکه خود را منحصر به فرد نسبت به سایر سبک های موسیقی نشان دهد. در ادامه میتوانید مجموعه کامل آلبوم های این هنرمند را با کیفیت عالی و به لینک مستقیم  از ژینوموزیک دریافت نمایید.
————————————————————————–
مهدی به عنوان نوازنده و آهنگساز یکی از بهترین موسیقی دانان زمان ما است.آثار او گام جدیدی در جایگزینی برای جهان از موسیقی های بدون کلام است. ریتم های معاصر، عملکردهای متنوع غنی، آثار فوق العاده زیبا باعث انتقال احساسات او در سراسر جهان شده است که موسیقی او را دریافت کرده است.مهدی واقعا سزاوار آن است که اور را به عنوان یک نابغه نامید.
مهدی اصالت ایرانی دارد و در ایران به دنیا آمده است اما اون از سن 3 سالگی به شهر نیویورگ به همرا خانواده خود رفت. مهدی در همین سنین به موسیقی های موزارت علاقمند بود.او در سن 7 سالگی سعی در آموختن پیانو گرفت که از همان سن به دلیل مهارت بالایی که نشان داد مورد توجه قرار گرفت.او طیف وسیعی از ساز های مختلف را ز جمله سازهی کوبه ایی ، سنتور ، پیانو، گیتار الکتریک و … را به خوبی اموخت.اما به گفته ی خود وی او synthesizer را می پسندد و از سبک های جدید استقبال میکند و دوست دارد و برای اینکه خود را منحصر به فرد نسبت به سایر سبک های موسیقی نشان دهد، بخش مهم تلفیقی که برای جلوگیری از صدای الکترونیکی یا مصنوعی از موسیقی می باشد بود که کمتر بودن ان را بهترمی دانست، بنابراین او ترجیح میدهد به ساختن موسیقی های ساده، اما موسیقی هایی که دارای انرژی است که از سوی قلب برخاسته ست.
مهدی نه ساله بود که خانواده اش به جنوب کالیفرنیا نقل مکان کردند. در آن زمان، او به عنوان موسیقی متن شروع به فعالیت کرد. اولین موسیقی متنی که مهدی در ان ایفای نقش کرد فیلم Rocky ” راکی ” بود.مهدی هرگز فراموش نمیکند که چطور یک آهنگ با صدای بالا با ساز های زهی جو چطور اورا شیفته ی خود میکند.
مهدی هر روز زمان زیادی را صرف تمرین در سازهای مختلف، ایجاد موسیقی های جدید می کند. او می گوید : بسیاری از موسیقی ها از سه آلبوم اول من به عنوان یک نوجوان نوشته شده بود او صدها آهنگ را سال ها زمان برده است توانست خلق کند.

جهت دانلود اثر اکانت ویژه خریداری کنید

ابتدا ثبت نام کنید و بعد اکانت ویژه تهیه کنید.


مطالعه بیشتر