دانلود فول آلبوم گروه سون ۷th Band

در تاریخ 2017/05/19
دانلود فول آلبوم گروه سون ۷th Band

بیوگرافی گروه سون

نام و نام خانوادگی: آرش قنادی متولد : ۱۰ شهریور ۱۳۵۷ تهران زمینه فعالیت : سرپرستی گروه در امور اداری، نوازندگی، خوانندگی، آهنگسازی و ساز تخصصی او کیبرد آکاردئون است

نام و نام خانوادگی : امیر قنادی متولد : ۷ اردیبهشت ۱۳۶۲ کرج و مزینه فعالیت های او آهنگ سازی و ترانه سرایی و خوانندگلی است زمینه فعالیت : ساز تخصصی او گیتار کلاسیک و الکترونیک است

نام ونام خانوادگی : کیارش پوزشی متولد : ۹ بهمن ۱۳۵۶ بندرعباس زمینه فعالیت : فعالیت های او تنظیم و ترانه سرایی و نوازندگی و خوانندگی و اهنگ سازی است .و سازهای تخصصی کیارش پوزشی کیبرد و پیانو است.

هر سه اعتقاد دارند که در کنار هم یک صدا هستند. گروه سون (۷) را حتما می‌شناسید؛ گروهی که آرام‌آرام خودشان را در دل همه جا کردند؛ گروهی که ادعا دارند همیشه در کنار هم خواهند ماند. کنسرت‌های این گروه همیشه با استقبال خوب هواداران‌شان مواجه شده، طوری که در بیشتر مواقع روزها و سئانس‌های کنسرت‌های‌شان تمدید می‌شود. دو برادر (امیر و آرش قنادی) و کیارش پوزشی اعضای گروه سون هستند.
ما اسم سون را به خاطر زیبا بودن آن انتخاب نکردیم. خیلی در موردش تحقیق کردیم و دیدیم واقعا در این عدد یکسری انرژی‌ها نهفته است. بعد از این‌که این اسم را انتخاب کردیم انرژی‌های آن به ما برگشت و احساس کردیم اتفاق‌های بهتری برای‌مان می‌افتد. روز اول اسم گروه «کیمیا» بود اما بعد از آن «سون» را انتخاب کردیم،‌ دوستش داریم و روی بودنش پافشاری می‌کنیم.

آلبوم ها :
۷th Band – Bi To Mimiram.zip 42.9 MB
۷th Band – I Love You.zip 101.6 MB
تک آهنگ ها :
۷th Band – Asemooni.mp3 2 MB
۷th Band – Bavar.mp3 5.2 MB
۷th Band – Booye Eyd.mp3 2.9 MB
۷th Band – Eddea.mp3 7.8 MB
۷th Band – Ehsase Shak.mp3 3.1 MB
۷th Band – Eteraf.mp3 4.1 MB
۷th Band – Hamdast.mp3 3.9 MB
۷th Band – Harchi Migam (Live).mp3 9.9 MB
۷th Band – Ye Rahi Pishe Rom Bezar.mp3 6.3 MB
۷th Band – Zamaneh.mp3 6.9 MB

 

, , ,