دانلود مجموعه آلبومهای احمد اسلامی

در تاریخ 2017/06/11
دانلود مجموعه آلبومهای احمد اسلامی
اینجانب احمد اسلامی در سال ۱۳۲۸در شهرستان مهاباد متولد شدم. فعالیت های هنری خود را به عنوان خواننده و آهنگساز از سال ۱۳۴۹در صدا و سیمای مرکز ارومیه و پس از آن از  سال ۱۳۵۱در صدا و سیمای مرکز مهاباد آغاز نمودم و در همان سال نیز به استخدام این سازمان در مرکز مهاباد درآمدم. از آنموقع تاکنون توانستم درکنار انجام وظایف اداری مربوطه به فعالیت های هنری در رشته آواز و موسیقی فولکلور کردی و همچنین موسیقی عرفانی کردی بپردازم. در طول این سالها و خصوصا با تشکیل گروه موسیقی وفایی مهاباد به عنوان سرپرست و خواننده گروه در جشنواره های موسیقی کشوری و منطقه ای، استانی و شهرستانی موفق به کسب مقام های برتر و همچنین دریافت لوح تقدیر و دیپلم افتخار و جوایز مختلف شده ام. سالها نیز به عنوان مسئول واحد موسیقی در صدا و سیمای مهاباد انجام وظیفه نموده و علاوه بر آن افتخار همکاری به عنوان مربی سرود مقاطع مختلف مدارس شهرستان مهاباد با آموزش و پرورش این شهرستان داشته ام که کسب مقام اول مسابقات مدارس کشور را برای آموزشگاههای مهاباد برای ۷ سال بدنبال داشت.
در طول سالهای گذشته گروه موسیقی وفایی مهاباد در استانها، شهرستانها و مناطق مختلف کشور عزیزم ایران خصوصا در تهران – کرج -کرمان – تبریز – کرمانشاه – سنندج – ارومیه – خرم آباد – بوکان – سقز – بانه و اشنویه به اجرای کنسرت پرداخته و افتخار همکاری با هنرمندان سرشناس و خوب این مناطق و با گروههای مختلف را داشته است.
اینجانب دارای آثاری نیز در آرشیو های صدا و سیمای مراکز ارومیه – سنندج – مهاباد – و همچنین اداره فرهنگ و ارشاد مهاباد میباشم.
امیدوارم توانسته باشم در راستای خدمت به فرهنگ و هنر اصیل و محلی و بومی کشور عزیزم ایران خدمات ناچیزی انجام دهم و در آینده نیز همچنان خدمتگزار باشم.
RIAL 50,000 – خرید
, , , , ,