دانلود مجموعه آلبومهای امیر محمد تفتی

در تاریخ 2017/07/02
دانلود مجموعه آلبومهای امیر محمد تفتی
امیر محمد تفتی در بهمن ماه ۱۳۴۸ در شهر یزد متولد شد. از کودکی در محضر پدر به فراگیری تلاوت قرآن پرداخت. با شروع مقطع دبیرستان به طور جدی فراگیری هنر آواز و موسیقی را دنبال کرد و نزد اصغر حج فروش و اصغر حسینی، گوشه های آوازی و برخی تصانیف را آموخت. با ورود به دانشگاه تمرینات مستمر و منظم خود را ادامه داد. پس از فارغ التحصیلی به تهران مهاجرت کرد و حدود دو سال در محضر استاد مجید کیانی ردیف مرحوم دوامی را فرا گرفت. از فعالیت های او در عرصه‌ی موسیقی می توانی به: اجرای برنامه با گروه وزیری، کنسرت با گروه عارف، اجرای برنامه در دوین جشنواره‌ فرهنگی هنری ایران در بریتانیا، اجرای برنامه در کنگره‌ی بین المللی بزرگداشت امیر خسرو دهلوی در هند و… اشاره کرد.
آلبومهای این هنرمند:
۰۱ – شهربی صدا
آلبوم “شهر بی صدا” با موسیقی روان و خلوت خود روایتی ساده و در عین حال گیرا از موسیقی را ارائه می‌کند. این جذابیت مدیون ذهن خلاق کیوان ساکت به عنوان نوازنده و تنظیم کننده اثر است. فضاسازی نوستالژیکِ آلبوم یکی از نقاط قوتش محسوب می‌شود، این حرکت بسیار دشوار است چرا که باید اصالت موسیقی قدما حفظ شود و هم به شکلی تنظیم شود که شنونده امروزی با آن ارتباطِ خوبی برقرار کند. با این همه احوال آلبوم با سود جستن از نوازندگانی همچون: کیوان ساکت، سامان احتشامی و ارژنگ کامکار و آواز امیر محمد تفتی، هم به هدف اصلی خود رسیده و هم شنونده را راضی نگه داشته است.
آهنگ ساز
عارف قزوینی
تنظیم کننده
کیوان ساکت
نوازندگان
کیوان ساکت، سامان احتشامی، ارژنگ کامکار
ترانه سرا
محمدرضا شفیعی کدکنی، عارف قزوینی، سعدی
مجوز ارشاد:۷۴۱۲-۹۱
۰۲ – بی برگی
مجوز ارشاد:۹۲-۸۱۲۳
۰۳ – نای شکسته
آلبوم “نای شکسته” محصول دیدگاه خاصِ کیوان ساکت به موسیقی ایرانی است. دیدگاهی که آهنگساز را از انتخاب صرفِ سازهای مرسوم سنتی باز داشته و تنوع بیشتری را در انتخابش قرار داده است. استفاده از سازهای ارکستری مثل: هورن، ابوا، کنترباس، ویلنسل، پیانو و… در کنار سازهایی چون نی، تار، تمبک، خلاقیت و سواد موسیقایی بسیاری نیاز دارد که مخاطبان سنتی را درگیر شنیدن صدای سازهای کلاسیک نکند و به عکس. لذا کیوان ساکت با همراهی آواز امیر محمد تفتی، تجربه شنیدن چنین اثری را فراهم کرده است که گویای هنر اوست.
آهنگ ساز
کیوان ساکت، عارف قزوینی
تنظیم کننده
کیوان ساکت
نوازندگان
حسن ناهید، ارسلان کامکار، علی جعفری پویان، میثم مروستی، سیاوش ظهیرالدینی، کریم قربانی، علیرضا خورشیدفر، ناصر رحیمی، سعید اتوت، حسین میرزایی، علیرضا شیبانی، فرشید حفظی فرد، مازیار حیدری، امید نیک بین، محمود فرهمندبافی، کیوان ساکت
ترانه سرا
امیر خسرو دهلوی، عارف قزوینی، سعدی، نیما یوشیج، سید ذبیح الله قاسمی (رهام)، اسماعیل اکبری مهر
مجوز ارشاد:۶۱۷۸
 ۰۴ – رمزمستی
آهنگ ساز
بهرام ساعد، علی اکبر شیدا، محمد علی امیر جاهد، رضا محجوبی
تنظیم کننده
بهرام ساعد
نوازندگان
بهرام ساعد، محمد فیروزی، جمشید محبی، شروین مهاجر، پویا سرایی‌، فردین لاهورپور، حسین روزبهانی، حسین رضایی نیا، آرش فرهنگ فر، پاشا هنجنی، مجید اخشابی
ترانه سرا
علی اکبر شیدا، مولانا، رحیم معینی کرمانشاهی، هوشنگ ابتهاج (ه.ا.سایه)، محمد علی امیر جاهد، باباطاهر، رضا کمال (شهرزاد)
مجوز ارشاد:۶۴۸۳
 ۰۵ – سبزجاودان
آهنگ ساز
نوید دهقان
نوازندگان
جمشید عندلیبی، جمشید محبی، منصور سینکی، مجید اخشابی، شهرام غلامی، سیاوش پور فضلی، نوید دهقان، علی خشتی نژاد
ترانه سرا
نیما یوشیج، هوشنگ ابتهاج (ه.ا.سایه)، سیاوش کسرایی، حافظ شیرازی
مجوز ارشاد:۳/۵۲۸۹ت
RIAL 50,000 – خرید
, , , ,