عنوان اخبار ...
صفحه اصلی / محصولات / فول آلبوم ( دیسکو گرافی ) / دانلود مجموعه آلبومهای میلاددرخشانی
دانلود مجموعه آلبومهای میلاددرخشانی

دانلود مجموعه آلبومهای میلاددرخشانی

آلبومهای این هنرمند :

هیچم خبر از هیچ
امروزه کمتر نوازنده ای را سراغ داریم که تحت تاثیر شخص دیگری ساز نزند. این اتفاق ممکن است در گام‌های اولیه مفید یا حتی لازم باشد، اما بعدها باید نگرش تقلیدی به ورطه فراموشی سپرده شود تا شخصیت نوازندگی نوازنده شکل بگیرد. میلاد درخشانی جوانی است که خود را درگیر متد نوازندگی شخص خاصی نکرده و برای خودش چارچوبی مشخص را تدارک دیده است. این ظرافت و استعداد در موسیقی او کاملا مشخص است. برای اثبات کلام مثالی از قطعه “شب شکاران” می‌آوریم ، قطعه ای که شنونده را در فضای نوا و ابوعطا به تعلیق می‌سپارد.

نوازندگان
میلاد درخشانی، همایون نصیری، پیام رونق

سرخوش
سرخوش دومین آلبوم منتشر شده از «میلاد درخشانی» می باشد. این آلبوم بی کلام تسلط، ذوق آهنگسازی و قدرت بالای نوازندگی این هنرمند در موسیقی کلاسیک ایرانی را نشان می دهد. «سرخوش» در دستگاه سه گاه تصینف شده و یکی از قطعات آن نیز ساخته «رضا پرویز زاده» نوازنده چیره دست کمانچه می باشد. «آرش سعیدیان» با عود و «حامد حبیب پور» با تنبک در این آلبوم به عنوان نوازنده حضور داشته اند. دکتر «محسن حجاریان» نیز متنی درباره دستگاه سه گاه و آلبوم «سرخوش» در دفترچه آلبوم نوشته اند که می تواند قابل توجه هنردوستان و هنرپژوهان باشد.
نوازندگان
میلاد درخشانی، رضا پرویززاده، حامد حبیب پور، آرش سعیدیان

افشارستان
افشارستان تعاملی است در موسیقی و آهنگسازی. تعاملی که محصول دیدگاه موسیقایی نوازندگان جوان و خوش ذوق است. پیکره اصلی آلبوم، برگرفته از موسیقی دستگاهی ایرانی است که با آهنگسازی میلاد درخشانی به سمع می‌رسد. اینکه چند ساز با ریشه غیر مشترک همصدا شوند موضوع جدیدی نیست ولی اینکه چطور تنظیم شود یا از چه سازبندی بهره گیری شود و در کل دغدغه آهنگسازش چه باشد بسیار حائز اهمیت است. “افشارستان” نمونه مطلوبی از موسیقی تجربی است.
آهنگ ساز
میلاد درخشانی
تنظیم کننده
میلاد درخشانی، رضا تاجبخش
نوازندگان
میلاد درخشانی، رضا تاجبخش، بابک ریاحی پور، دارا دارایی، ماهان میرعرب، علی رحیمی، پاشا هنجنی، پدرام درخشانی، کوروش بابایی، مهرداد شریف بختیار

اشارات نظر
«اشارات نظر» بعد از چهار آلبوم اولین اثر با کلام «میلاد درخشانی» است. آهنگسازی این اثر نیز بر عهده این هنرمند بوده و در تنظیم قطعات نیز نقش داشته است.
سبک آلبوم «اشارات نظر» را می‌توان بین موسیقی‌های فانک، جاز و راک با چاشنی موسیقی ایرانی دانست. به جز «میلاد درخشانی» شاهد حضور « یاشار خسروی»، «رضا تاجبخش»، «آرش پژند مقدم»، «نیما رمضان»، «دارا دارایی»، «اشکان آبرون»، «کوروش بابایی»، «کریم قربانی»، «پاشا هنجنی»، «همایون نصیری»، «پدرام فریوسفی»، «سهراب برهمندی»، «امیر میلاد نیکزاد»، «پدرام درخشانی»، «آرش سعیدی»، «علیرضا میرآقا»، «شروین مهاجر» و «علی جعفری پویان» هستیم.
آهنگ ساز
میلاد درخشانی
تنظیم کننده
رضا تاجبخش، میلاد درخشانی، کیان پورتراب
نوازندگان
یاشار خسروی، میلاد درخشانی، رضا تاجبخش، آرش پژند مقدم، نیما رمضان، دارا دارایی، اشکان آبرون، کوروش بابایی، کریم قربانی، پاشا هنجنی، همایون نصیری، پدرام فریوسفی، سهراب برهمندی، امیر میلاد نیکزاد، پدرام درخشانی، آرش سعیدی، علیرضا میرآقا، شروین مهاجر، علی جعفری پویان
ترانه سرا
فصیح الزمان رضوانی، کیان پورتراب، محمدرضا شفیعی کدکنی، فروغ فرخزاد، هوشنگ ابتهاج (ه.ا.سایه)، علیرضا داوری، مهدی اخوان ثالث

افشارستان 2 (تا رهایی)
می گویند اولین ها را نمی توان فراموش کرد؛ قاعده ای که درباره «افشارستان» هم صادق است. اولین آلبوم میلاد درخشانی گرچه متعلق به ده سال پیش است، اما هنوز هم با اوست و خود را دوباره در پنجمین آلبومش بروز داده: «افشارستان 2 (تا رهایی)».
«میلاد درخشانی» علاوه بر آهنگسازی، در این آلبوم تار، سازهای کوبه ای، گیتار بیس و الکتریک نواخته و برادرش «پدرام درخشانی» نیز آهنگسازی و نوازندگی سنتور را در قطعه «مکاشفه قبل از طوفان» بر عهده داشته است. «اشکان آبرون»، «آرون حسینی»، «آرش سعیدی»، «رضا تاجبخش» و «ایلیار خسروی» دیگر نوازنگانی هستند که در این اثر درخشانی را همراهی کرده اند.
آهنگ ساز
میلاد درخشانی، پدرام درخشانی
نوازندگان
میلاد درخشانی، پدرام درخشانی، اشکان آبرون، آرون حسینی، آرش سعیدی، رضا تاجبخش، ایلیار خسروی

تک تراک :

Milad_Derakhshani-Beband_Cheshmat_Ra

Milad_Derakhshani-Chera_Nageryad_Chashm

Milad_Derakhshani-Divar

Milad_Derakhshani-Divar_Be_Divar

Milad_Derakhshani-Fasli_Ke_Gozasht

Milad_Derakhshani-Inja_Naya_To_Ham_Afsorde_Mishavi

Milad_Derakhshani-Trio_Tar_Bamkama_Harmonica

امتیاز 0 از 0 رای

نظرات

captcha Refresh

محصولات مشابه

عضویت در خبرنامه

نشانی :

شماره تماس : 09052268978

ایمیل : jinomusic61@gmail.com