دانلود موسیقی متن فیلم راه YOL اثریلماز گونی

در تاریخ 2020/10/13
نایاب
مجموعه حاضر ,اثر انتخابی هنرمند سباستین آرگول می باشد که فیلمبرداری این فیلم را نیز برعهده گرفته , برای فیلم زیبای یول ساخته ی کارگردان بزرگ کورد یلماز گونی آماده
شده بود ,که تقدیم حضورتان می شود .

 

The Island (Main Title Part 1)
۳:۱۴
The Permission
۲:۴۶
Saz
۰:۵۶
The Bodies
۱:۵۷
Listening To The Fields
۲:۲۶
Horsemen In The Wind
۲:۱۹
Stormy
۳:۲۹
Man And Snow
۲:۲۱
On The Road (A Special Film Mix)
۱:۲۳
The Island (Main Title Part II)
۳:۱۶
Ehmedo Roni (Kurdish Love Song)
۲:۵۶
To The Unknown
۳:۳۳
Lonely (The Final Theme)

 

مجموعه ی کامل ( ۶۴ فیلم) فیلمهای یلماز گونِی Yilmaz Guney

————————————————————

یلماز گونِی( آوریل ۱۹۳۷ – ۹ سپتامبر ۱۹۸۴)
کارگردان، فیلم‌نامه‌نویس، بازیگر و نویسنده کوردتبار اهل ترکیه است
او در سال ۱۹۳۷ در خانواده فقیری در یکی از روستاهای اطراف شهر آدانا در ترکیه در خانواده‌ای زازاتبار به دنیا آمد. وی در کودکی مجبور به کار در مزارع شد. وی در دانشکده حقوق دانشگاه آنکارا مشغول به تحصیل بود که با آشنایی با نمایشنامه نویس مشهوری مسیر زندگیش تغییر می‌یابد. او چهره‌ای شناخته شده در میان هنرمندان چپ جهان است و با فیلمهایش سعی بر نشان دادن تفاوتهای فاحش بین شرق و غرب ترکیه به طور کلی و مناطق زازانشین آن با دیگر نقاط ترکیه به طور اخص بود. بعد از کودتای راستی ارتش وی به زندان افتاد و با استفاده از مرخصی فرار کرده و به فرانسه پناهنده شد. در پی این امر تابعیت ترک وی از او سلب شد.
نام واقعی او یلماز پوتون Yilmaz Pütün است. اما وی خود را یلماز گونی نامید. یلماز در آخرین مصاحبه خود که با «کریس کوچرا انجام داده‌است در مورد فیلم«رمه» (Sürü) می‌گوید: «این فیلم در حقیقت سرگذشت خلق کرد است اما حتی اجازه نداشتم در ساخت فیلم از زبان کردی استفاده کنم و اگر چنین می‌کردیم همه کسانی که در ساخت فیلم مشارکت داشتند بازداشت و روانه زندان می‌شدند…»
در سال ۱۹۸۴ در سن ۴۷ سالگی سرانجام بعد از تمام سختی هایی که حکومت فاشیست  ترکیه بر وی تحمیل کرده بود بر اثر سرطان در پاریس درگذشت. پیکرش را در گورستان پرلاشز پاریس به خاک سپردند. یک روزنامه در ترکیه درگذشت وی را چنین اعلام کرد:«فیلم تمام شد»!
, , , ,