دانلود کنسرت های بن جووی Bon Jovi

در تاریخ 2020/03/31
تصویزی
کنسرت بن جووی : 
۰۱ – تور کرش
—————————————————————————-
بُن جووی (به انگلیسی: Bon Jovi) گروه هارد راک آمریکایی است که در سیرویل نیوجرسی مستقر می‌باشد. این گروه توسط خواننده اصلی آن که همنام اسم گروه می‌باشد هدایت می‌شود. گروه بون جووی در آغاز کار و در دهه ۸۰ میلادی محبوبیت و موفقیت بسیار زیادی کسب نمودبه طوری که در طول ۲۵ سال فعالیت ۱۲۰ میلیون نسخه آلبوم از این گروه در سطح جهانی به فروش رفته، که ۳۶ میلیون از این تعداد در ایالات متحده به فروش رسیده.
جان بون جووی
این گروه در سال ۱۹۸۳ میلادی توسط جان بون جووی به عنوان خواننده، ریچی سمبورا به عنوان گیتاریست، دیوید برایان به عنوان نوازنده کیبورد، الک جان ساچ به عنوان بیسیت و تیکو تورس به عنوان نوازنده درام تشکیل شد. به غیر از الک جان ساچ که در سال ۱۹۹۴ گروه را ترک نمود، گروه چیدمان خود را ظرف ۲۵ سال حفظ نموده.
پس از دو آلبوم نیمه موفق در سالهای ۱۹۸۴ و ۱۹۸۵ گروه با انتشار دو آلبوم Slippery When Wet در سال ۱۹۸۶ و نیوجرسی در سال ۱۹۸۸ به موفقیت بزرگی دست یافت به طوری که این دو آلبوم در مجموع فقط در ایالات متحده ۱۹ میلیون نسخه فروش کرد و گروه را به یک گروه فوق ستاره راک تبدیل نمود. این گروه به فعالیت خود در دهه ۹۰ ادامه داد و آلبوم موفق Keep the Faith را در سال ۱۹۹۲ منتشر کرد که موفق به دریافت جایزه گواهی‌نامه فروش موسیقی ضبط شده شد. بون جووی در سال ۲۰۰۶ موفق به دریافت جایزه گرمی برای اجرای کانتری آهنگ Who Says You Can’t Go Home به همراه جنیفر نتلس شد. همچنین برای آهنگهای Crush, Bounce، و Lost Highway نامزد دریافت جایزه گرمی شد. موفق‌ترین آهنگ‌های او عبارتند از livin on a prayer-you give love a bad name – wanted dead or alive هستند.
, , , , , , , , ,