چرا ژینوموزیک؟
شما در ژینوموزیک هستید و از این به بعد به هیچ جای دیگر نمی‌روید چرا که ما تمامی نیاز‌های موسیقی شما را برآورده می‌کنیم. برای آشنایی با خدماتی که ژینوموزیک به شما ارائه می‌دهند تا انتهای   «درخواست آلبوم» با ما همراه باشید.
تازه‌ترین‌ها این جاست
تازه‌ترین موسیقی‌های ایرانی را در ژینوموزیک بشنوید، خرید کنید و به اشتراک بگذارید.
   درخواست آلبوم
   ازهمه مهمتر : با توجه به اینکه تنوع آلبومها بسیار زیاد است و به مرور به سایت اضافه می شود اگر آلبومی که مد نظر شماست و در سایت هنوز قرار داده نشده می توانید با شماره  تلفن های ژینوموزیک    تماس بگیرید و در عرض چند دقیقه  آلبوم یا آلبومهای شمارا آپلود می کنیم و لینک دانلود را در اختیار شما قرار خواهیم داد . هر آلبومی با هر زبانی و هر سبکی  دوباره عرض می کنم هر آلبومی که در جهان    منتشر شده باشد ما در آرشیو مان داریم .
بهترینها همیشه در اختیار شما
هر آن چه می‌خواهید از برترین خوانندگان موسیقی ایران وکوردستان در ژینوموزیک، همیشه و همه وقت در اختیار شماست، در ماشین، خیابان، پشت میز کار و هر جای دیگر فاصله ما با شما و بهترین‌های قدیم    و جدید موسیقی ایران وکوردستان  فقط چند اشاره است.
   کیفیتی استثنایی
تمامی آثار در ژینوموزیک با بهترین کیفیت در دسترس شما هستند، ما برای گوش و اعصاب شما احترام قاییلیم!
   علایق‌تان را دنبال کنید
ژینوموزیک این قابلیت را فراهم کرده که شما هنرمندان مورد علاقه‌تان را هر زمان که اراده کردید، دنبال کنید، صفحه اختصاصی هر هنرمند مرجعی کامل از بیوگرافی، آثار، عکس‌ها و اخبار مرتبط با آن‌هاست که    به‌روز‌ترین‌ها را در کم‌ترین زمان ممکن به شما ارائه می‌دهد.